Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Arandelovac - Krusevica kod Lazarevca timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:25 05:45 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 05:25
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 05:28
dep. 05:28
1.2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 05:29
dep. 05:29
1.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 05:33
dep. 05:33
4.2 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 05:37
dep. 05:37
7.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 05:40
dep. 05:40
9.6 km
Progoreoci, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
12.1 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 05:45
13.9 km
05:35 05:55 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 05:35
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 05:39
dep. 05:39
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 05:43
dep. 05:43
4.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 05:50
dep. 05:50
9.5 km
Progoreoci, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
11.9 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 05:55
13.8 km
05:35 05:59 (00:24)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 05:35
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 05:40
dep. 05:40
4 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 05:47
dep. 05:47
10 km
Progoreoci, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
13 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 05:59
17 km
06:45 07:05 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 06:45
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 06:48
dep. 06:48
1.2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 06:49
dep. 06:49
1.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 06:53
dep. 06:53
4.2 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 06:57
dep. 06:57
7.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 07:00
dep. 07:00
9.6 km
Progoreoci, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
12.1 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 07:05
13.9 km
09:00 09:20 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 09:00
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 09:03
dep. 09:03
1.2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 09:04
dep. 09:04
1.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 09:08
dep. 09:08
4.2 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 09:12
dep. 09:12
7.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:15
dep. 09:15
9.6 km
Progoreoci, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
12.1 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 09:20
13.9 km
12:10 12:30 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 12:10
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 12:14
dep. 12:14
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 12:18
dep. 12:18
4.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 12:25
dep. 12:25
9.5 km
Progoreoci, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
11.9 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 12:30
13.8 km
12:10 12:34 (00:24)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 12:10
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 12:13
dep. 12:13
2 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 12:22
dep. 12:22
10 km
Progoreoci, Center
arr. 12:27
dep. 12:27
13 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 12:34
17 km
13:30 13:50 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 13:30
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 13:33
dep. 13:33
1.2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 13:34
dep. 13:34
1.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 13:38
dep. 13:38
4.2 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 13:42
dep. 13:42
7.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 13:45
dep. 13:45
9.6 km
Progoreoci, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
12.1 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 13:50
13.9 km
13:35 13:55 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 13:35
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 13:39
dep. 13:39
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 13:43
dep. 13:43
4.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 13:50
dep. 13:50
9.5 km
Progoreoci, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
11.9 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 13:55
13.8 km
13:35 13:59 (00:24)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 13:35
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 13:47
dep. 13:47
10 km
Progoreoci, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
13 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 13:59
17 km
14:00 14:20 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 14:00
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 14:04
dep. 14:04
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 14:08
dep. 14:08
4.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 14:15
dep. 14:15
9.5 km
Progoreoci, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
11.9 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 14:20
13.8 km
14:00 14:24 (00:24)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 14:00
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 14:03
dep. 14:03
2 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 14:05
dep. 14:05
4 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 14:12
dep. 14:12
10 km
Progoreoci, Center
arr. 14:17
dep. 14:17
13 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 14:24
17 km
15:30 15:50 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 15:30
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 15:33
dep. 15:33
1.2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 15:34
dep. 15:34
1.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 15:38
dep. 15:38
4.2 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
7.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 15:45
dep. 15:45
9.6 km
Progoreoci, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
12.1 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 15:50
13.9 km
16:23 16:45 (00:22)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 16:23
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 16:31
dep. 16:31
4.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 16:38
dep. 16:38
9.5 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
11.9 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
13.8 km
18:45 19:05 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 18:45
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 18:49
dep. 18:49
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 18:53
dep. 18:53
4.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 19:00
dep. 19:00
9.5 km
Progoreoci, Center
arr. 19:03
dep. 19:03
11.9 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 19:05
13.8 km
18:45 19:09 (00:24)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 18:45
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 18:48
dep. 18:48
2 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 18:57
dep. 18:57
10 km
Progoreoci, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
13 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 19:09
17 km
19:45 20:05 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 19:45
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 19:48
dep. 19:48
1.2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 19:49
dep. 19:49
1.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 19:53
dep. 19:53
4.2 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 19:57
dep. 19:57
7.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 20:00
dep. 20:00
9.6 km
Progoreoci, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
12.1 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 20:05
13.9 km

Naselja Arandelovac i Krusevica kod Lazarevca su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Arandelovac je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.