Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Arandelovac - Darosava timetable

thursday, 27.02.2020.
05:25 05:40 (00:15)
Bus stationCentar - Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 05:25
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 05:28
dep. 05:28
1.2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 05:29
dep. 05:29
1.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 05:33
dep. 05:33
4.2 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 05:37
dep. 05:37
7.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 05:40
9.6 km
05:25 05:43 (00:18)
Bus stationSamot
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 05:25
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 05:26
dep. 05:26
0.7 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 05:28
dep. 05:28
2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 05:29
dep. 05:29
2.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 05:30
dep. 05:30
3 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 05:32
dep. 05:32
4 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 05:33
dep. 05:33
5 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 05:35
dep. 05:35
6 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici - Romi
arr. 05:36
dep. 05:36
7 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 05:38
dep. 05:38
8 km
arr. 05:39
dep. 05:39
9 km
Darosava, Prokici
arr. 05:41
dep. 05:41
10 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 05:42
dep. 05:42
11 km
Darosava, Samot
arr. 05:43
11.5 km
05:35 05:47 (00:12)
Bus stationCentar - Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 05:35
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 05:40
dep. 05:40
4 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 05:47
10 km
05:35 05:50 (00:15)
Bus stationCentar - Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 05:35
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 05:39
dep. 05:39
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 05:43
dep. 05:43
4.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 05:50
9.5 km
06:10 06:47 (00:37)
Bus stationKamenica
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 06:10
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
0.7 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 06:14
dep. 06:14
2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 06:15
dep. 06:15
2.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 06:16
dep. 06:16
3 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 06:18
dep. 06:18
4 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 06:22
dep. 06:22
6 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici - Romi
arr. 06:24
dep. 06:24
7 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 06:26
dep. 06:26
8 km
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Darosava, Prokici
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 06:32
dep. 06:32
11 km
Darosava, Poslovcica
arr. 06:34
dep. 06:34
13 km
Darosava, Gerina k.
arr. 06:36
dep. 06:36
14 km
Darosava, Staro selo
arr. 06:39
dep. 06:39
16 km
Darosava, Trafo stanica
arr. 06:41
dep. 06:41
17 km
Darosava, Vis
arr. 06:43
dep. 06:43
18 km
Darosava, Spasojevica kuce
arr. 06:45
dep. 06:45
19 km
Darosava, Kamenica
arr. 06:47
20 km
06:20 06:38 (00:18)
Bus stationSamot
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 06:20
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 06:21
dep. 06:21
0.7 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 06:24
dep. 06:24
2.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 06:30
dep. 06:30
6 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici - Romi
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 06:33
dep. 06:33
8 km
arr. 06:34
dep. 06:34
9 km
Darosava, Prokici
arr. 06:36
dep. 06:36
10 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 06:37
dep. 06:37
11 km
Darosava, Samot
arr. 06:38
11.5 km
06:45 07:00 (00:15)
Bus stationCentar - Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 06:45
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 06:48
dep. 06:48
1.2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 06:49
dep. 06:49
1.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 06:53
dep. 06:53
4.2 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 06:57
dep. 06:57
7.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 07:00
9.6 km
09:00 09:15 (00:15)
Bus stationCentar - Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 09:00
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 09:03
dep. 09:03
1.2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 09:04
dep. 09:04
1.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 09:08
dep. 09:08
4.2 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 09:12
dep. 09:12
7.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:15
9.6 km
09:00 09:18 (00:18)
Bus stationSamot
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 09:00
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 09:01
dep. 09:01
0.7 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 09:03
dep. 09:03
2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 09:04
dep. 09:04
2.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 09:05
dep. 09:05
3 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 09:07
dep. 09:07
4 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 09:08
dep. 09:08
5 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 09:10
dep. 09:10
6 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici - Romi
arr. 09:11
dep. 09:11
7 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 09:13
dep. 09:13
8 km
arr. 09:14
dep. 09:14
9 km
Darosava, Prokici
arr. 09:16
dep. 09:16
10 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:17
dep. 09:17
11 km
Darosava, Samot
arr. 09:18
11.5 km
10:00 10:37 (00:37)
Bus stationKamenica
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 10:00
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 10:01
dep. 10:01
0.7 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 10:05
dep. 10:05
2.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 10:08
dep. 10:08
4 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 10:12
dep. 10:12
6 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici - Romi
arr. 10:14
dep. 10:14
7 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 10:16
dep. 10:16
8 km
arr. 10:18
dep. 10:18
9 km
Darosava, Prokici
arr. 10:20
dep. 10:20
10 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 10:22
dep. 10:22
11 km
Darosava, Poslovcica
arr. 10:24
dep. 10:24
13 km
Darosava, Gerina k.
arr. 10:26
dep. 10:26
14 km
Darosava, Staro selo
arr. 10:29
dep. 10:29
16 km
Darosava, Trafo stanica
arr. 10:31
dep. 10:31
17 km
Darosava, Vis
arr. 10:33
dep. 10:33
18 km
Darosava, Spasojevica kuce
arr. 10:35
dep. 10:35
19 km
Darosava, Kamenica
arr. 10:37
20 km
11:30 12:07 (00:37)
Bus stationKamenica
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 11:30
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 11:31
dep. 11:31
0.7 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 11:35
dep. 11:35
2.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 11:36
dep. 11:36
3 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 11:38
dep. 11:38
4 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 11:40
dep. 11:40
5 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 11:42
dep. 11:42
6 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici - Romi
arr. 11:44
dep. 11:44
7 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 11:46
dep. 11:46
8 km
arr. 11:48
dep. 11:48
9 km
Darosava, Prokici
arr. 11:50
dep. 11:50
10 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 11:52
dep. 11:52
11 km
Darosava, Poslovcica
arr. 11:54
dep. 11:54
13 km
Darosava, Gerina k.
arr. 11:56
dep. 11:56
14 km
Darosava, Staro selo
arr. 11:59
dep. 11:59
16 km
Darosava, Trafo stanica
arr. 12:01
dep. 12:01
17 km
Darosava, Vis
arr. 12:03
dep. 12:03
18 km
Darosava, Spasojevica kuce
arr. 12:05
dep. 12:05
19 km
Darosava, Kamenica
arr. 12:07
20 km
12:10 12:22 (00:12)
Bus stationCentar - Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 12:10
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 12:13
dep. 12:13
2 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 12:22
10 km
12:10 12:25 (00:15)
Bus stationCentar - Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 12:10
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 12:14
dep. 12:14
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 12:18
dep. 12:18
4.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 12:25
9.5 km
12:30 13:05 (00:35)
Bus stationStaro selo
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 12:30
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 12:31
dep. 12:31
0.7 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 12:34
dep. 12:34
2.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 12:37
dep. 12:37
4 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici - Romi
arr. 12:41
dep. 12:41
7 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 12:43
dep. 12:43
8 km
arr. 12:44
dep. 12:44
9 km
Darosava, Prokici
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 12:59
dep. 12:59
17 km
Darosava, Samot
arr. 12:58
dep. 12:58
16.5 km
Darosava, Gerina k.
arr. 13:02
dep. 13:02
20 km
Darosava, Staro selo
arr. 13:05
22 km
13:30 13:45 (00:15)
Bus stationCentar - Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 13:30
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 13:33
dep. 13:33
1.2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 13:34
dep. 13:34
1.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 13:38
dep. 13:38
4.2 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 13:42
dep. 13:42
7.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 13:45
9.6 km
13:30 13:48 (00:18)
Bus stationSamot
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 13:30
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 13:31
dep. 13:31
0.7 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 13:34
dep. 13:34
2.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici - Romi
arr. 13:41
dep. 13:41
7 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
arr. 13:44
dep. 13:44
9 km
Darosava, Prokici
arr. 13:46
dep. 13:46
10 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 13:47
dep. 13:47
11 km
Darosava, Samot
arr. 13:48
11.5 km
13:35 13:47 (00:12)
Bus stationCentar - Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 13:35
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 13:47
10 km
13:35 13:50 (00:15)
Bus stationCentar - Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 13:35
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 13:39
dep. 13:39
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 13:43
dep. 13:43
4.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 13:50
9.5 km
14:00 14:12 (00:12)
Bus stationCentar - Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 14:00
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 14:03
dep. 14:03
2 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 14:05
dep. 14:05
4 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 14:12
10 km
14:00 14:15 (00:15)
Bus stationCentar - Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 14:00
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 14:04
dep. 14:04
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 14:08
dep. 14:08
4.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 14:15
9.5 km
14:15 14:30 (00:15)
Bus stationCentar - Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 14:15
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 14:18
dep. 14:18
1.2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 14:19
dep. 14:19
1.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 14:23
dep. 14:23
4.2 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 14:27
dep. 14:27
7.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 14:30
9.6 km
14:15 14:52 (00:37)
Bus stationKamenica
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 14:15
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 14:16
dep. 14:16
0.7 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 14:19
dep. 14:19
2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 14:20
dep. 14:20
2.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 14:21
dep. 14:21
3 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 14:23
dep. 14:23
4 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici - Romi
arr. 14:29
dep. 14:29
7 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
arr. 14:33
dep. 14:33
9 km
Darosava, Prokici
arr. 14:35
dep. 14:35
10 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 14:37
dep. 14:37
11 km
Darosava, Poslovcica
arr. 14:39
dep. 14:39
13 km
Darosava, Gerina k.
arr. 14:41
dep. 14:41
14 km
Darosava, Staro selo
arr. 14:44
dep. 14:44
16 km
Darosava, Trafo stanica
arr. 14:46
dep. 14:46
17 km
Darosava, Vis
arr. 14:48
dep. 14:48
18 km
Darosava, Spasojevica kuce
arr. 14:50
dep. 14:50
19 km
Darosava, Kamenica
arr. 14:52
20 km
15:30 15:45 (00:15)
Bus stationCentar - Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 15:30
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 15:33
dep. 15:33
1.2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 15:34
dep. 15:34
1.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 15:38
dep. 15:38
4.2 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
7.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 15:45
9.6 km
15:30 15:48 (00:18)
Bus stationSamot
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 15:30
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 15:31
dep. 15:31
0.7 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 15:34
dep. 15:34
2.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 15:40
dep. 15:40
6 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici - Romi
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 15:43
dep. 15:43
8 km
arr. 15:44
dep. 15:44
9 km
Darosava, Prokici
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 15:47
dep. 15:47
11 km
Darosava, Samot
arr. 15:48
11.5 km
16:23 16:38 (00:15)
Bus stationCentar - Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 16:23
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 16:31
dep. 16:31
4.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 16:38
9.5 km
17:30 18:23 (00:53)
Bus stationStaro selo
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 17:30
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 17:31
dep. 17:31
0.7 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 17:33
dep. 17:33
2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 17:34
dep. 17:34
2.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 17:35
dep. 17:35
3 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 17:37
dep. 17:37
4 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 17:38
dep. 17:38
5 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 17:40
dep. 17:40
6 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici - Romi
arr. 17:41
dep. 17:41
7 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 17:43
dep. 17:43
8 km
arr. 17:44
dep. 17:44
9 km
Darosava, Prokici
arr. 17:46
dep. 17:46
10 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 18:17
dep. 18:17
17 km
Darosava, Samot
arr. 18:16
dep. 18:16
16.5 km
Darosava, Gerina k.
arr. 18:20
dep. 18:20
20 km
Darosava, Staro selo
arr. 18:23
22 km
18:45 18:57 (00:12)
Bus stationCentar - Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 18:45
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 18:48
dep. 18:48
2 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 18:57
10 km
18:45 19:00 (00:15)
Bus stationCentar - Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 18:45
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 18:49
dep. 18:49
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 18:53
dep. 18:53
4.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 19:00
9.5 km
19:45 20:00 (00:15)
Bus stationCentar - Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 19:45
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 19:48
dep. 19:48
1.2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 19:49
dep. 19:49
1.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 19:53
dep. 19:53
4.2 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 19:57
dep. 19:57
7.1 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 20:00
9.6 km
19:45 20:29 (00:44)
Bus stationKamenica
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 19:45
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 19:46
dep. 19:46
0.7 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 19:48
dep. 19:48
2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 19:49
dep. 19:49
2.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 19:52
dep. 19:52
4 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 19:53
dep. 19:53
5 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 19:55
dep. 19:55
6 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici - Romi
arr. 19:56
dep. 19:56
7 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 19:58
dep. 19:58
8 km
arr. 19:59
dep. 19:59
9 km
Darosava, Prokici
arr. 20:01
dep. 20:01
10 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 20:03
dep. 20:03
11 km
Darosava, Samot
arr. 20:04
dep. 20:04
11.5 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 20:14
dep. 20:14
17 km
Darosava, Poslovcica
arr. 20:16
dep. 20:16
19 km
Darosava, Gerina k.
arr. 20:18
dep. 20:18
20 km
Darosava, Staro selo
arr. 20:21
dep. 20:21
22 km
Darosava, Trafo stanica
arr. 20:23
dep. 20:23
23 km
Darosava, Vis
arr. 20:25
dep. 20:25
24 km
Darosava, Spasojevica kuce
arr. 20:27
dep. 20:27
25 km
Darosava, Kamenica
arr. 20:29
26 km
22:15 22:52 (00:37)
Bus stationKamenica
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 22:15
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 22:16
dep. 22:16
0.7 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 22:19
dep. 22:19
2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 22:20
dep. 22:20
2.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 22:21
dep. 22:21
3 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 22:23
dep. 22:23
4 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 22:25
dep. 22:25
5 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 22:27
dep. 22:27
6 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici - Romi
arr. 22:29
dep. 22:29
7 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 22:31
dep. 22:31
8 km
arr. 22:33
dep. 22:33
9 km
Darosava, Prokici
arr. 22:35
dep. 22:35
10 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 22:37
dep. 22:37
11 km
Darosava, Poslovcica
arr. 22:39
dep. 22:39
13 km
Darosava, Gerina k.
arr. 22:41
dep. 22:41
14 km
Darosava, Staro selo
arr. 22:44
dep. 22:44
16 km
Darosava, Trafo stanica
arr. 22:46
dep. 22:46
17 km
Darosava, Vis
arr. 22:48
dep. 22:48
18 km
Darosava, Spasojevica kuce
arr. 22:50
dep. 22:50
19 km
Darosava, Kamenica
arr. 22:52
20 km
22:15 22:59 (00:44)
Bus stationKamenica
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 22:15
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 22:16
dep. 22:16
0.7 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 22:18
dep. 22:18
2 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 22:19
dep. 22:19
2.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 22:20
dep. 22:20
3 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 22:22
dep. 22:22
4 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 22:23
dep. 22:23
5 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 22:25
dep. 22:25
6 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici - Romi
arr. 22:26
dep. 22:26
7 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 22:28
dep. 22:28
8 km
arr. 22:29
dep. 22:29
9 km
Darosava, Prokici
arr. 22:31
dep. 22:31
10 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 22:33
dep. 22:33
11 km
Darosava, Samot
arr. 22:34
dep. 22:34
11.5 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 22:44
dep. 22:44
17 km
Darosava, Poslovcica
arr. 22:46
dep. 22:46
19 km
Darosava, Gerina k.
arr. 22:48
dep. 22:48
20 km
Darosava, Staro selo
arr. 22:51
dep. 22:51
22 km
Darosava, Trafo stanica
arr. 22:53
dep. 22:53
23 km
Darosava, Vis
arr. 22:55
dep. 22:55
24 km
Darosava, Spasojevica kuce
arr. 22:57
dep. 22:57
25 km
Darosava, Kamenica
arr. 22:59
26 km

Naselja Arandelovac i Darosava su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Arandelovac je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.