Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinacki Rudnik - Trnjane kod Aleksinca timetable

saturday, 20.07.2019.
06:45 07:25 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:45
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:47
dep. 06:47
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:53
dep. 06:53
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:56
dep. 06:56
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:59
dep. 06:59
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:01
dep. 07:01
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:03
dep. 07:03
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:06
dep. 07:06
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:09
dep. 07:09
7.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 07:11
dep. 07:11
7.9 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 07:12
dep. 07:12
8.4 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 07:15
dep. 07:15
9.4 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 07:16
dep. 07:16
9.7 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 07:17
dep. 07:17
10.1 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 07:18
dep. 07:18
10.4 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 07:20
dep. 07:20
11.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:22
dep. 07:22
12.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:23
dep. 07:23
13.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
13.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:25
14.4 km
12:35 13:15 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:35
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:37
dep. 12:37
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:43
dep. 12:43
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:49
dep. 12:49
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:51
dep. 12:51
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:53
dep. 12:53
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:56
dep. 12:56
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:59
dep. 12:59
7.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:01
dep. 13:01
7.9 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:02
dep. 13:02
8.4 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:05
dep. 13:05
9.4 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:06
dep. 13:06
9.7 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:07
dep. 13:07
10.1 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 13:08
dep. 13:08
10.4 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:10
dep. 13:10
11.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:12
dep. 13:12
12.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:13
dep. 13:13
13.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
13.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:15
14.4 km
Aleksinacki Rudnik - Trnjane kod Aleksinca timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
12:35 13:15 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:35
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:37
dep. 12:37
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:43
dep. 12:43
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:49
dep. 12:49
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:51
dep. 12:51
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:53
dep. 12:53
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:56
dep. 12:56
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:59
dep. 12:59
7.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:01
dep. 13:01
7.9 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:02
dep. 13:02
8.4 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:05
dep. 13:05
9.4 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:06
dep. 13:06
9.7 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:07
dep. 13:07
10.1 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 13:08
dep. 13:08
10.4 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:10
dep. 13:10
11.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:12
dep. 13:12
12.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:13
dep. 13:13
13.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
13.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:15
14.4 km
Aleksinacki Rudnik - Trnjane kod Aleksinca timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
12:35 13:15 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:35
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:37
dep. 12:37
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:43
dep. 12:43
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:49
dep. 12:49
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:51
dep. 12:51
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:53
dep. 12:53
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:56
dep. 12:56
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:59
dep. 12:59
7.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:01
dep. 13:01
7.9 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:02
dep. 13:02
8.4 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:05
dep. 13:05
9.4 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:06
dep. 13:06
9.7 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:07
dep. 13:07
10.1 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 13:08
dep. 13:08
10.4 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:10
dep. 13:10
11.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:12
dep. 13:12
12.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:13
dep. 13:13
13.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
13.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:15
14.4 km
Aleksinacki Rudnik - Trnjane kod Aleksinca timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
12:35 13:15 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:35
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:37
dep. 12:37
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:43
dep. 12:43
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:49
dep. 12:49
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:51
dep. 12:51
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:53
dep. 12:53
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:56
dep. 12:56
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:59
dep. 12:59
7.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:01
dep. 13:01
7.9 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:02
dep. 13:02
8.4 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:05
dep. 13:05
9.4 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:06
dep. 13:06
9.7 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:07
dep. 13:07
10.1 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 13:08
dep. 13:08
10.4 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:10
dep. 13:10
11.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:12
dep. 13:12
12.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:13
dep. 13:13
13.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
13.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:15
14.4 km
Aleksinacki Rudnik - Trnjane kod Aleksinca timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
12:35 13:15 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:35
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:37
dep. 12:37
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:43
dep. 12:43
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:49
dep. 12:49
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:51
dep. 12:51
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:53
dep. 12:53
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:56
dep. 12:56
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:59
dep. 12:59
7.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:01
dep. 13:01
7.9 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:02
dep. 13:02
8.4 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:05
dep. 13:05
9.4 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:06
dep. 13:06
9.7 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:07
dep. 13:07
10.1 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 13:08
dep. 13:08
10.4 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:10
dep. 13:10
11.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:12
dep. 13:12
12.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:13
dep. 13:13
13.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
13.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:15
14.4 km
Aleksinacki Rudnik - Trnjane kod Aleksinca timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
12:35 13:15 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:35
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:37
dep. 12:37
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:43
dep. 12:43
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:49
dep. 12:49
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:51
dep. 12:51
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:53
dep. 12:53
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:56
dep. 12:56
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:59
dep. 12:59
7.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:01
dep. 13:01
7.9 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:02
dep. 13:02
8.4 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:05
dep. 13:05
9.4 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:06
dep. 13:06
9.7 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:07
dep. 13:07
10.1 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 13:08
dep. 13:08
10.4 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:10
dep. 13:10
11.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:12
dep. 13:12
12.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:13
dep. 13:13
13.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
13.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:15
14.4 km

Naselja Aleksinacki Rudnik i Trnjane kod Aleksinca su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinacki Rudnik je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 12:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.