Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinacki Rudnik - Gornje Suhotno timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Aleksinacki Rudnik - Gornje Suhotno timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
14:05 14:35 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:07
dep. 14:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:09
dep. 14:09
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:11
dep. 14:11
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:13
dep. 14:13
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:18
dep. 14:18
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:21
dep. 14:21
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:23
dep. 14:23
7.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:26
dep. 14:26
8.4 km
Donje Suhotno
arr. 14:31
dep. 14:31
12.4 km
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 14:33
dep. 14:33
13.4 km
Gornje Suhotno
arr. 14:35
14.4 km
14:15 14:45 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:17
dep. 14:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:19
dep. 14:19
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:21
dep. 14:21
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:23
dep. 14:23
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:28
dep. 14:28
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:31
dep. 14:31
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:33
dep. 14:33
7.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:36
dep. 14:36
8.4 km
Donje Suhotno
arr. 14:41
dep. 14:41
12.4 km
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 14:43
dep. 14:43
13.4 km
Gornje Suhotno
arr. 14:45
14.4 km
Aleksinacki Rudnik - Gornje Suhotno timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
14:05 14:35 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:07
dep. 14:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:09
dep. 14:09
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:11
dep. 14:11
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:13
dep. 14:13
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:18
dep. 14:18
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:21
dep. 14:21
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:23
dep. 14:23
7.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:26
dep. 14:26
8.4 km
Donje Suhotno
arr. 14:31
dep. 14:31
12.4 km
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 14:33
dep. 14:33
13.4 km
Gornje Suhotno
arr. 14:35
14.4 km
14:15 14:45 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:17
dep. 14:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:19
dep. 14:19
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:21
dep. 14:21
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:23
dep. 14:23
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:28
dep. 14:28
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:31
dep. 14:31
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:33
dep. 14:33
7.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:36
dep. 14:36
8.4 km
Donje Suhotno
arr. 14:41
dep. 14:41
12.4 km
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 14:43
dep. 14:43
13.4 km
Gornje Suhotno
arr. 14:45
14.4 km
Aleksinacki Rudnik - Gornje Suhotno timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
14:05 14:35 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:07
dep. 14:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:09
dep. 14:09
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:11
dep. 14:11
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:13
dep. 14:13
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:18
dep. 14:18
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:21
dep. 14:21
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:23
dep. 14:23
7.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:26
dep. 14:26
8.4 km
Donje Suhotno
arr. 14:31
dep. 14:31
12.4 km
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 14:33
dep. 14:33
13.4 km
Gornje Suhotno
arr. 14:35
14.4 km
14:15 14:45 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:17
dep. 14:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:19
dep. 14:19
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:21
dep. 14:21
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:23
dep. 14:23
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:28
dep. 14:28
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:31
dep. 14:31
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:33
dep. 14:33
7.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:36
dep. 14:36
8.4 km
Donje Suhotno
arr. 14:41
dep. 14:41
12.4 km
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 14:43
dep. 14:43
13.4 km
Gornje Suhotno
arr. 14:45
14.4 km
Aleksinacki Rudnik - Gornje Suhotno timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
14:05 14:35 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:07
dep. 14:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:09
dep. 14:09
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:11
dep. 14:11
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:13
dep. 14:13
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:18
dep. 14:18
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:21
dep. 14:21
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:23
dep. 14:23
7.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:26
dep. 14:26
8.4 km
Donje Suhotno
arr. 14:31
dep. 14:31
12.4 km
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 14:33
dep. 14:33
13.4 km
Gornje Suhotno
arr. 14:35
14.4 km
14:15 14:45 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:17
dep. 14:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:19
dep. 14:19
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:21
dep. 14:21
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:23
dep. 14:23
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:28
dep. 14:28
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:31
dep. 14:31
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:33
dep. 14:33
7.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:36
dep. 14:36
8.4 km
Donje Suhotno
arr. 14:41
dep. 14:41
12.4 km
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 14:43
dep. 14:43
13.4 km
Gornje Suhotno
arr. 14:45
14.4 km

Naselja Aleksinacki Rudnik i Gornje Suhotno su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinacki Rudnik je u 14:05 h, dok je poslednji polazak u 14:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.