Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinacki Rudnik - Glogovica kod Aleksinca timetable

friday, 22.11.2019.
09:35 10:05 (00:30)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 09:35
Aleksinac, Hala
arr. 09:40
dep. 09:40
1.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
4.2 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 10:02
dep. 10:02
5.2 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:05
6.8 km
15:43 15:56 (00:13)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 15:43
Aleksinac, Hala
arr. 15:47
dep. 15:47
2 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:49
dep. 15:49
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
4 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 15:54
dep. 15:54
6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:56
7 km
Aleksinacki Rudnik - Glogovica kod Aleksinca timetable
Departures on: saturday, 23.11.2019.
07:10 07:30 (00:20)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom bez praznika, business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 07:10
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:12
dep. 07:12
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:15
dep. 07:15
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 07:18
dep. 07:18
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:21
dep. 07:21
2.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:24
dep. 07:25
4 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 07:27
dep. 07:27
5 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:30
6.6 km
Aleksinacki Rudnik - Glogovica kod Aleksinca timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
09:35 10:05 (00:30)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 09:35
Aleksinac, Hala
arr. 09:40
dep. 09:40
1.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
4.2 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 10:02
dep. 10:02
5.2 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:05
6.8 km
15:43 15:56 (00:13)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 15:43
Aleksinac, Hala
arr. 15:47
dep. 15:47
2 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:49
dep. 15:49
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
4 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 15:54
dep. 15:54
6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:56
7 km
Aleksinacki Rudnik - Glogovica kod Aleksinca timetable
Departures on: tuesday, 26.11.2019.
09:35 10:05 (00:30)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 09:35
Aleksinac, Hala
arr. 09:40
dep. 09:40
1.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
4.2 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 10:02
dep. 10:02
5.2 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:05
6.8 km
15:43 15:56 (00:13)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 15:43
Aleksinac, Hala
arr. 15:47
dep. 15:47
2 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:49
dep. 15:49
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
4 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 15:54
dep. 15:54
6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:56
7 km

Naselja Aleksinacki Rudnik i Glogovica kod Aleksinca su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinacki Rudnik je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 15:43 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.