Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinacki Bujmir - Aleksinac timetable

monday, 24.02.2020.
05:21 05:50 (00:29)
BrdoEI Pak
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Bujmir, Brdo
dep. 05:21
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 05:23
dep. 05:23
0.9 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 05:24
dep. 05:24
1.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
4 km
Glogovica kod Aleksinca
arr. 05:31
dep. 05:31
3 km
Aleksinac, Novo naselje zah.
arr. 05:37
dep. 05:37
5.4 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:41
dep. 05:41
7.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 05:46
dep. 05:46
8.2 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 05:48
dep. 05:48
8.9 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:50
10 km
05:51 06:05 (00:14)
BrdoBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Bujmir, Brdo
dep. 05:51
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 05:53
dep. 05:53
0.9 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
1.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
2.4 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 06:01
dep. 06:01
4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:05
5 km
06:38 06:45 (00:07)
Ulaz22. decembar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
dep. 06:38
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 06:37
dep. 06:37
-0.5 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 06:41
dep. 06:41
1.6 km
Aleksinac, Novo naselje zah.
arr. 06:43
dep. 06:43
2.3 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 06:44
dep. 06:44
2.7 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:45
3.4 km
07:36 07:45 (00:09)
BrdoBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Bujmir, Brdo
dep. 07:36
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 07:38
dep. 07:38
0.9 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 07:39
dep. 07:39
1.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
2.4 km
Aleksinac, Novo naselje zah.
arr. 07:42
dep. 07:42
3.4 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 07:43
dep. 07:43
4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:45
5 km
08:37 08:45 (00:08)
BrdoBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Bujmir, Brdo
dep. 08:37
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 08:39
dep. 08:39
0.9 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 08:40
dep. 08:40
1.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:42
dep. 08:42
2.4 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 08:44
dep. 08:44
4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:45
5 km
10:26 10:40 (00:14)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
dep. 10:26
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 10:29
dep. 10:29
2.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 10:31
dep. 10:31
3.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
4.7 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 10:37
dep. 10:37
6.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:40
7.1 km
11:56 12:15 (00:19)
Vikend naseljeHala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
dep. 11:56
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 11:58
dep. 11:58
1 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 12:00
dep. 12:00
2 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
4 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 12:06
dep. 12:06
5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:12
dep. 12:12
8 km
Aleksinac, Hala
arr. 12:15
9 km
12:51 13:00 (00:09)
BrdoBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Bujmir, Brdo
dep. 12:51
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 12:53
dep. 12:53
0.9 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 12:54
dep. 12:54
1.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
2.4 km
Aleksinac, Novo naselje zah.
arr. 12:57
dep. 12:57
3.4 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 12:58
dep. 12:58
4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:00
5 km
13:51 14:23 (00:32)
Vikend naseljeIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
dep. 13:51
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 13:54
dep. 13:54
2.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 13:56
dep. 13:56
3.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
4.7 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 14:02
dep. 14:02
6.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:20
7.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:22
dep. 14:22
8.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:23
9.5 km
14:53 15:00 (00:07)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
dep. 14:53
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
7 km
14:55 15:05 (00:10)
BrdoBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Bujmir, Brdo
dep. 14:55
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 14:57
dep. 14:57
0.9 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 14:58
dep. 14:58
1.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
2.4 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 15:02
dep. 15:02
4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:05
5 km
15:14 15:25 (00:11)
BrdoBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Bujmir, Brdo
dep. 15:14
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 15:16
dep. 15:16
0.9 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
1.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
2.4 km
Aleksinac, Novo naselje zah.
arr. 15:21
dep. 15:21
3.4 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:25
5 km
15:16 15:46 (00:30)
Vikend naseljeIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
dep. 15:16
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 15:19
dep. 15:19
2.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 15:21
dep. 15:21
3.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
4.7 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 15:27
dep. 15:27
6.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
7.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:42
dep. 15:42
8.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:46
9.5 km
15:56 16:15 (00:19)
Vikend naseljeHala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
dep. 15:56
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 15:58
dep. 15:58
1 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 16:00
dep. 16:00
2 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
4 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 16:06
dep. 16:06
5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Aleksinac, Opstina
arr. 16:12
dep. 16:12
8 km
Aleksinac, Hala
arr. 16:15
9 km
17:41 17:55 (00:14)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
dep. 17:41
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 17:43
dep. 17:43
1 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 17:45
dep. 17:45
2 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
4 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 17:51
dep. 17:51
5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:55
7 km
20:46 21:00 (00:14)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
dep. 20:46
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 20:49
dep. 20:49
2.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 20:51
dep. 20:51
3.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:54
dep. 20:54
4.7 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 20:57
dep. 20:57
6.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:00
7.1 km
22:46 23:02 (00:16)
Vikend naseljeOpstina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
dep. 22:46
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 22:49
dep. 22:49
2.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 22:51
dep. 22:51
3.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:54
dep. 22:54
4.7 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 22:57
dep. 22:57
6.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
7.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 23:02
8.2 km

Naselja Aleksinacki Bujmir i Aleksinac su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinacki Bujmir je u 05:21 h, dok je poslednji polazak u 22:46 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.