Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Vukanja timetable

monday, 19.08.2019.
16:15 17:10 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:17
dep. 16:17
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:20
dep. 16:20
3.5 km
Moravac, I
arr. 16:22
dep. 16:22
4.7 km
Moravac, II
arr. 16:24
dep. 16:24
5.5 km
Nozrina, I
arr. 16:25
dep. 16:25
6.2 km
Nozrina, II
arr. 16:26
dep. 16:26
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 16:28
dep. 16:28
7.8 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 16:30
dep. 16:30
8.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 16:34
dep. 16:34
11.2 km
Tesica, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
11.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:38
dep. 16:38
12.1 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
13.9 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:42
dep. 16:42
20.5 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
21.7 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 16:46
dep. 16:46
29.3 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 16:48
dep. 16:48
30 km
Suric, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
31.3 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 16:53
dep. 16:53
32.2 km
Kulina, Ulaz
arr. 16:57
dep. 16:57
35.2 km
Kulina
arr. 16:59
dep. 16:59
36.1 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:04
dep. 17:04
47.6 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 17:05
dep. 17:05
48.3 km
Vukanja, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
49.3 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 17:08
dep. 17:08
50.6 km
Vukanja, Okretnica
arr. 17:10
52 km
Aleksinac - Vukanja timetable
Departures on: tuesday, 20.08.2019.
16:15 17:10 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:17
dep. 16:17
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:20
dep. 16:20
3.5 km
Moravac, I
arr. 16:22
dep. 16:22
4.7 km
Moravac, II
arr. 16:24
dep. 16:24
5.5 km
Nozrina, I
arr. 16:25
dep. 16:25
6.2 km
Nozrina, II
arr. 16:26
dep. 16:26
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 16:28
dep. 16:28
7.8 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 16:30
dep. 16:30
8.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 16:34
dep. 16:34
11.2 km
Tesica, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
11.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:38
dep. 16:38
12.1 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
13.9 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:42
dep. 16:42
20.5 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
21.7 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 16:46
dep. 16:46
29.3 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 16:48
dep. 16:48
30 km
Suric, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
31.3 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 16:53
dep. 16:53
32.2 km
Kulina, Ulaz
arr. 16:57
dep. 16:57
35.2 km
Kulina
arr. 16:59
dep. 16:59
36.1 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:04
dep. 17:04
47.6 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 17:05
dep. 17:05
48.3 km
Vukanja, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
49.3 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 17:08
dep. 17:08
50.6 km
Vukanja, Okretnica
arr. 17:10
52 km
Aleksinac - Vukanja timetable
Departures on: wednesday, 21.08.2019.
16:15 17:10 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:17
dep. 16:17
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:20
dep. 16:20
3.5 km
Moravac, I
arr. 16:22
dep. 16:22
4.7 km
Moravac, II
arr. 16:24
dep. 16:24
5.5 km
Nozrina, I
arr. 16:25
dep. 16:25
6.2 km
Nozrina, II
arr. 16:26
dep. 16:26
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 16:28
dep. 16:28
7.8 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 16:30
dep. 16:30
8.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 16:34
dep. 16:34
11.2 km
Tesica, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
11.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:38
dep. 16:38
12.1 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
13.9 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:42
dep. 16:42
20.5 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
21.7 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 16:46
dep. 16:46
29.3 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 16:48
dep. 16:48
30 km
Suric, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
31.3 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 16:53
dep. 16:53
32.2 km
Kulina, Ulaz
arr. 16:57
dep. 16:57
35.2 km
Kulina
arr. 16:59
dep. 16:59
36.1 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:04
dep. 17:04
47.6 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 17:05
dep. 17:05
48.3 km
Vukanja, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
49.3 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 17:08
dep. 17:08
50.6 km
Vukanja, Okretnica
arr. 17:10
52 km
Aleksinac - Vukanja timetable
Departures on: thursday, 22.08.2019.
16:15 17:10 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:17
dep. 16:17
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:20
dep. 16:20
3.5 km
Moravac, I
arr. 16:22
dep. 16:22
4.7 km
Moravac, II
arr. 16:24
dep. 16:24
5.5 km
Nozrina, I
arr. 16:25
dep. 16:25
6.2 km
Nozrina, II
arr. 16:26
dep. 16:26
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 16:28
dep. 16:28
7.8 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 16:30
dep. 16:30
8.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 16:34
dep. 16:34
11.2 km
Tesica, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
11.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:38
dep. 16:38
12.1 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
13.9 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:42
dep. 16:42
20.5 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
21.7 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 16:46
dep. 16:46
29.3 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 16:48
dep. 16:48
30 km
Suric, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
31.3 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 16:53
dep. 16:53
32.2 km
Kulina, Ulaz
arr. 16:57
dep. 16:57
35.2 km
Kulina
arr. 16:59
dep. 16:59
36.1 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:04
dep. 17:04
47.6 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 17:05
dep. 17:05
48.3 km
Vukanja, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
49.3 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 17:08
dep. 17:08
50.6 km
Vukanja, Okretnica
arr. 17:10
52 km
Aleksinac - Vukanja timetable
Departures on: friday, 23.08.2019.
16:15 17:10 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:17
dep. 16:17
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:20
dep. 16:20
3.5 km
Moravac, I
arr. 16:22
dep. 16:22
4.7 km
Moravac, II
arr. 16:24
dep. 16:24
5.5 km
Nozrina, I
arr. 16:25
dep. 16:25
6.2 km
Nozrina, II
arr. 16:26
dep. 16:26
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 16:28
dep. 16:28
7.8 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 16:30
dep. 16:30
8.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 16:34
dep. 16:34
11.2 km
Tesica, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
11.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:38
dep. 16:38
12.1 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
13.9 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:42
dep. 16:42
20.5 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
21.7 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 16:46
dep. 16:46
29.3 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 16:48
dep. 16:48
30 km
Suric, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
31.3 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 16:53
dep. 16:53
32.2 km
Kulina, Ulaz
arr. 16:57
dep. 16:57
35.2 km
Kulina
arr. 16:59
dep. 16:59
36.1 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:04
dep. 17:04
47.6 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 17:05
dep. 17:05
48.3 km
Vukanja, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
49.3 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 17:08
dep. 17:08
50.6 km
Vukanja, Okretnica
arr. 17:10
52 km
Aleksinac - Vukanja timetable
Departures on: monday, 26.08.2019.
16:15 17:10 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:17
dep. 16:17
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:20
dep. 16:20
3.5 km
Moravac, I
arr. 16:22
dep. 16:22
4.7 km
Moravac, II
arr. 16:24
dep. 16:24
5.5 km
Nozrina, I
arr. 16:25
dep. 16:25
6.2 km
Nozrina, II
arr. 16:26
dep. 16:26
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 16:28
dep. 16:28
7.8 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 16:30
dep. 16:30
8.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 16:34
dep. 16:34
11.2 km
Tesica, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
11.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:38
dep. 16:38
12.1 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
13.9 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:42
dep. 16:42
20.5 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
21.7 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 16:46
dep. 16:46
29.3 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 16:48
dep. 16:48
30 km
Suric, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
31.3 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 16:53
dep. 16:53
32.2 km
Kulina, Ulaz
arr. 16:57
dep. 16:57
35.2 km
Kulina
arr. 16:59
dep. 16:59
36.1 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:04
dep. 17:04
47.6 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 17:05
dep. 17:05
48.3 km
Vukanja, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
49.3 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 17:08
dep. 17:08
50.6 km
Vukanja, Okretnica
arr. 17:10
52 km
Aleksinac - Vukanja timetable
Departures on: tuesday, 27.08.2019.
16:15 17:10 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:17
dep. 16:17
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:20
dep. 16:20
3.5 km
Moravac, I
arr. 16:22
dep. 16:22
4.7 km
Moravac, II
arr. 16:24
dep. 16:24
5.5 km
Nozrina, I
arr. 16:25
dep. 16:25
6.2 km
Nozrina, II
arr. 16:26
dep. 16:26
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 16:28
dep. 16:28
7.8 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 16:30
dep. 16:30
8.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 16:34
dep. 16:34
11.2 km
Tesica, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
11.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:38
dep. 16:38
12.1 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
13.9 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:42
dep. 16:42
20.5 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
21.7 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 16:46
dep. 16:46
29.3 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 16:48
dep. 16:48
30 km
Suric, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
31.3 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 16:53
dep. 16:53
32.2 km
Kulina, Ulaz
arr. 16:57
dep. 16:57
35.2 km
Kulina
arr. 16:59
dep. 16:59
36.1 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:04
dep. 17:04
47.6 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 17:05
dep. 17:05
48.3 km
Vukanja, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
49.3 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 17:08
dep. 17:08
50.6 km
Vukanja, Okretnica
arr. 17:10
52 km

Naselja Aleksinac i Vukanja su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 16:15 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.