Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Aleksinac - Vrnjacka Banja timetable

friday, 10.07.2020.
06:00 07:55 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:00
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
12 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
23 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
36.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
40.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
45.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
60 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
75 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
81 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
89 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
99 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
103 km
07:55 09:50 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:55
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
35 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
54 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
60 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
89 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
101 km
08:15 10:10 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:15
Cicevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
39 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 09:00
dep. 09:00
44 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
60 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
89 km
Vrnjci
arr. 10:20
dep. 10:20
103 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
100 km
11:00 12:45 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:00
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
23 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
60 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
75 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
93 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
101 km
15:00 16:50 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:00
Pojate
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
38 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:40
dep. 15:40
43 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:05
59 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
64 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
65 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
70 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
74 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
81 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
88 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:45
dep. 16:45
97 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
100 km
16:30 18:30 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:30
Pojate
arr. 17:00
dep. 17:00
33 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
42 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 17:20
dep. 17:20
52 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:40
58 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
75 km
Pocekovina
arr. 18:05
dep. 18:05
81 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
89 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:30
101 km
18:00 19:50 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:00
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
26 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
39 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
42 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:45
dep. 18:45
47 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
61 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
90 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
100 km

Naselja Aleksinac i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~101 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 45min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Aleksinac - Vrnjacka Banja iznosi od 6,04 EUR do 6,04 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.