Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Trstenik timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:00 07:40 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:00
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
12 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
23 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
36.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
40.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
45.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
60 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
75 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
81 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
89 km
07:55 09:35 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:55
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
35 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
54 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
60 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
89 km
08:15 09:55 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:15
Cicevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
39 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 09:00
dep. 09:00
44 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
60 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:55
89 km
08:45 10:20 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:45
Razanj, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
23 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
60 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:20
93 km
11:00 12:38 (01:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:00
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
23 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
60 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
75 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
93 km
13:35 15:25 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:35
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Boboviste, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Rutevac, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Vukasinovac
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 13:58
dep. 13:58
19 km
Praskovce
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Djunis, 4
arr. 14:10
dep. 14:10
24 km
Djunis, 3
arr. 14:12
dep. 14:12
25 km
Djunis, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
26 km
Djunis, 1
arr. 14:16
dep. 14:16
27 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
29 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 14:20
dep. 14:20
30 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:22
dep. 14:22
31 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
34 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:32
dep. 14:32
36.5 km
Kapidzija, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
40 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:40
dep. 14:40
41.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
44 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
45 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
60 km
Pocekovina
arr. 15:15
dep. 15:15
66 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
74 km
15:00 16:33 (01:33)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:00
Pojate
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
38 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:40
dep. 15:40
43 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:05
59 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
64 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
65 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
70 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
74 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
81 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
88 km
15:35 17:45 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:35
Cicevac, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
41 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
59 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:45
89 km
16:30 18:15 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:30
Pojate
arr. 17:00
dep. 17:00
33 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
42 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 17:20
dep. 17:20
52 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:40
58 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
75 km
Pocekovina
arr. 18:05
dep. 18:05
81 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
89 km
18:00 19:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:00
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
26 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
39 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
42 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:45
dep. 18:45
47 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
61 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
90 km

Naselja Aleksinac i Trstenik su međusobno udaljena ~89 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 02h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Aleksinac - Trstenik iznosi od 5,18 EUR do 5,18 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.