Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Tesica timetable

sunday, 23.02.2020.
05:45 06:09 (00:24)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 05:45
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:48
dep. 05:48
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:51
dep. 05:51
3.5 km
Moravac, II
arr. 05:53
dep. 05:53
4.7 km
Moravac, I
arr. 05:55
dep. 05:55
5.5 km
Nozrina, I
arr. 05:58
dep. 05:58
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:00
dep. 06:00
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:04
dep. 06:04
10.4 km
Tesica, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:09
12.8 km
10:30 10:54 (00:24)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 10:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 10:33
dep. 10:33
-1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 10:36
dep. 10:36
-3.5 km
Moravac, II
arr. 10:38
dep. 10:38
4.7 km
Moravac, I
arr. 10:40
dep. 10:40
5.5 km
Nozrina, I
arr. 10:43
dep. 10:43
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 10:45
dep. 10:45
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
10.4 km
Tesica, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 10:54
12.8 km
15:15 15:39 (00:24)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:18
dep. 15:18
-1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
-3.5 km
Moravac, II
arr. 15:23
dep. 15:23
4.7 km
Moravac, I
arr. 15:25
dep. 15:25
5.5 km
Nozrina, I
arr. 15:28
dep. 15:28
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:30
dep. 15:30
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:34
dep. 15:34
10.4 km
Tesica, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:39
12.8 km
18:05 18:28 (00:23)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:05
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:09
dep. 18:09
2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:11
dep. 18:11
3 km
Moravac, I
arr. 18:15
dep. 18:15
5 km
Nozrina, I
arr. 18:18
dep. 18:18
7 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 18:20
dep. 18:20
8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 18:24
dep. 18:24
10 km
Tesica, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
11 km
Tesica, Ulaz
arr. 18:28
12 km
19:40 20:04 (00:24)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:40
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 19:43
dep. 19:43
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:46
dep. 19:46
3.5 km
Moravac, II
arr. 19:48
dep. 19:48
4.7 km
Moravac, I
arr. 19:50
dep. 19:50
5.5 km
Nozrina, I
arr. 19:53
dep. 19:53
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 19:59
dep. 19:59
10.4 km
Tesica, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 20:04
12.8 km
Aleksinac - Tesica timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
04:30 04:54 (00:24)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 04:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 04:36
dep. 04:36
3.5 km
Moravac, II
arr. 04:38
dep. 04:38
4.7 km
Moravac, I
arr. 04:40
dep. 04:40
5.5 km
Nozrina, I
arr. 04:43
dep. 04:43
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 04:45
dep. 04:45
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 04:49
dep. 04:49
10.4 km
Tesica, Center
arr. 04:51
dep. 04:51
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 04:54
12.8 km
04:55 05:14 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 04:55
Moravac, II
arr. 05:03
dep. 05:03
4.7 km
Moravac, I
arr. 05:04
dep. 05:04
5.5 km
Nozrina, I
arr. 05:06
dep. 05:06
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:08
dep. 05:08
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 05:12
dep. 05:12
10.4 km
Tesica, Center
arr. 05:14
11.2 km
05:15 05:39 (00:24)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 05:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:18
dep. 05:18
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:21
dep. 05:21
3.5 km
Moravac, II
arr. 05:23
dep. 05:23
4.7 km
Moravac, I
arr. 05:25
dep. 05:25
5.5 km
Nozrina, I
arr. 05:28
dep. 05:28
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:30
dep. 05:30
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
10.4 km
Tesica, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:39
12.8 km
05:25 05:50 (00:25)
22. decembar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. decembar
dep. 05:25
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:27
dep. 05:27
0.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:29
dep. 05:29
1.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:32
dep. 05:32
2.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:35
dep. 05:35
3.3 km
Moravac, I
arr. 05:38
dep. 05:38
4.4 km
Moravac, II
arr. 05:40
dep. 05:40
5.3 km
Nozrina, I
arr. 05:41
dep. 05:41
6.1 km
Nozrina, II
arr. 05:42
dep. 05:42
6.6 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:44
dep. 05:44
7.6 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:45
dep. 05:45
8.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:47
dep. 05:47
10.1 km
Tesica, Center
arr. 05:48
dep. 05:48
10.8 km
Tesica, I
arr. 05:49
dep. 05:49
11.2 km
Tesica
arr. 05:50
11.6 km
05:50 06:14 (00:24)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 05:50
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:53
dep. 05:53
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:56
dep. 05:56
3.5 km
Moravac, II
arr. 05:58
dep. 05:58
4.7 km
Moravac, I
arr. 06:00
dep. 06:00
5.5 km
Nozrina, I
arr. 06:03
dep. 06:03
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:05
dep. 06:05
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:09
dep. 06:09
10.4 km
Tesica, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:14
12.8 km
06:02 06:40 (00:38)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 06:02
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:05
dep. 06:05
1.2 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:08
dep. 06:08
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
2.8 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:15
dep. 06:15
3.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
4.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
4.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:22
dep. 06:22
5.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
6.7 km
Moravac, I
arr. 06:28
dep. 06:28
7.8 km
Moravac, II
arr. 06:30
dep. 06:30
8.7 km
Nozrina, I
arr. 06:31
dep. 06:31
9.5 km
Nozrina, II
arr. 06:32
dep. 06:32
10 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:34
dep. 06:34
11 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:35
dep. 06:35
11.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:37
dep. 06:37
13.5 km
Tesica, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
14.2 km
Tesica, I
arr. 06:39
dep. 06:39
14.6 km
Tesica
arr. 06:40
15 km
06:50 07:10 (00:20)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:50
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:52
dep. 06:52
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:55
dep. 06:55
3.5 km
Moravac, I
arr. 06:57
dep. 06:57
4.7 km
Moravac, II
arr. 06:59
dep. 06:59
5.5 km
Nozrina, I
arr. 07:01
dep. 07:01
6.2 km
Nozrina, II
arr. 07:02
dep. 07:02
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:03
dep. 07:03
7.8 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 07:04
dep. 07:04
8.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:07
dep. 07:07
11.2 km
Tesica, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
11.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:10
12.1 km
06:50 07:14 (00:24)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:50
Moravac, II
arr. 06:58
dep. 06:58
4.7 km
Moravac, I
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Nozrina, I
arr. 07:03
dep. 07:03
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:05
dep. 07:05
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:09
dep. 07:09
10.4 km
Tesica, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:14
12.8 km
08:25 08:49 (00:24)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:25
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:28
dep. 08:28
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:31
dep. 08:31
3.5 km
Moravac, II
arr. 08:33
dep. 08:33
4.7 km
Moravac, I
arr. 08:35
dep. 08:35
5.5 km
Nozrina, I
arr. 08:38
dep. 08:38
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:40
dep. 08:40
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 08:44
dep. 08:44
10.4 km
Tesica, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 08:49
12.8 km
10:30 10:54 (00:24)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 10:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 10:33
dep. 10:33
-1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 10:36
dep. 10:36
-3.5 km
Moravac, II
arr. 10:38
dep. 10:38
4.7 km
Moravac, I
arr. 10:40
dep. 10:40
5.5 km
Nozrina, I
arr. 10:43
dep. 10:43
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 10:45
dep. 10:45
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
10.4 km
Tesica, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 10:54
12.8 km
11:20 11:44 (00:24)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:20
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:23
dep. 11:23
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
3.5 km
Moravac, II
arr. 11:28
dep. 11:28
4.7 km
Moravac, I
arr. 11:30
dep. 11:30
5.5 km
Nozrina, I
arr. 11:33
dep. 11:33
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 11:35
dep. 11:35
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 11:39
dep. 11:39
10.4 km
Tesica, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 11:44
12.8 km
12:55 13:18 (00:23)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:55
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:59
dep. 12:59
-1.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:01
dep. 13:01
-3.3 km
Moravac, I
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Nozrina, I
arr. 13:08
dep. 13:08
7 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 13:10
dep. 13:10
8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
10 km
Tesica, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
11 km
Tesica, Ulaz
arr. 13:18
12 km
13:30 13:52 (00:22)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:36
dep. 13:36
3.5 km
Moravac, I
arr. 13:39
dep. 13:39
4.7 km
Moravac, II
arr. 13:41
dep. 13:41
5.5 km
Nozrina, I
arr. 13:42
dep. 13:42
6.2 km
Nozrina, II
arr. 13:43
dep. 13:43
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 13:45
dep. 13:45
7.8 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 13:47
dep. 13:47
8.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 13:49
dep. 13:49
10.5 km
Tesica, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
11.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 13:52
12.1 km
14:20 14:45 (00:25)
22. decembarUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. decembar
dep. 14:20
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:24
dep. 14:24
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:30
dep. 14:30
3.5 km
Moravac, II
arr. 14:33
dep. 14:33
4.7 km
Nozrina, I
arr. 14:36
dep. 14:36
6.9 km
Nozrina, II
arr. 14:37
dep. 14:37
7.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 14:40
dep. 14:40
7.9 km
Tesica, Center
arr. 14:43
dep. 14:43
10.4 km
Tesica, Ulaz
arr. 14:45
11.3 km
14:45 15:09 (00:24)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:45
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:48
dep. 14:48
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
3.5 km
Moravac, II
arr. 14:53
dep. 14:53
4.7 km
Moravac, I
arr. 14:55
dep. 14:55
5.5 km
Nozrina, I
arr. 14:58
dep. 14:58
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:00
dep. 15:00
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:04
dep. 15:04
10.4 km
Tesica, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:09
12.8 km
16:15 16:38 (00:23)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:17
dep. 16:17
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:20
dep. 16:20
3.5 km
Moravac, I
arr. 16:22
dep. 16:22
4.7 km
Moravac, II
arr. 16:24
dep. 16:24
5.5 km
Nozrina, I
arr. 16:25
dep. 16:25
6.2 km
Nozrina, II
arr. 16:26
dep. 16:26
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 16:28
dep. 16:28
7.8 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 16:30
dep. 16:30
8.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 16:34
dep. 16:34
11.2 km
Tesica, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
11.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:38
12.1 km
18:25 18:48 (00:23)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:25
Moravac, I
arr. 18:35
dep. 18:35
5 km
Nozrina, I
arr. 18:38
dep. 18:38
7 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 18:40
dep. 18:40
8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 18:44
dep. 18:44
10 km
Tesica, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
11 km
Tesica, Ulaz
arr. 18:48
12 km
19:45 20:09 (00:24)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:45
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 19:48
dep. 19:48
-1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:51
dep. 19:51
-3.5 km
Moravac, II
arr. 19:53
dep. 19:53
4.7 km
Moravac, I
arr. 19:55
dep. 19:55
5.5 km
Nozrina, I
arr. 19:58
dep. 19:58
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 20:00
dep. 20:00
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 20:04
dep. 20:04
10.4 km
Tesica, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 20:09
12.8 km
20:55 21:13 (00:18)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:55
Moravac, II
arr. 21:03
dep. 21:03
4.7 km
Moravac, I
arr. 21:04
dep. 21:04
5.5 km
Nozrina, I
arr. 21:06
dep. 21:06
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 21:08
dep. 21:08
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 21:11
dep. 21:11
10.4 km
Tesica, Center
arr. 21:13
11.2 km
22:07 22:44 (00:37)
EI PakUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 22:07
Aleksinac, St. pijaca
arr. 22:10
dep. 22:10
1.2 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 22:13
dep. 22:13
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 22:16
dep. 22:16
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:20
dep. 22:20
3.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 22:23
dep. 22:23
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:26
dep. 22:26
7.2 km
Moravac, II
arr. 22:28
dep. 22:28
8.4 km
Moravac, I
arr. 22:30
dep. 22:30
9.2 km
Nozrina, I
arr. 22:33
dep. 22:33
10.6 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 22:35
dep. 22:35
11.5 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 22:39
dep. 22:39
14.1 km
Tesica, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
14.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 22:44
16.5 km

Naselja Aleksinac i Tesica su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:07 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.