Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Subotinac timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:10 06:28 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:10
Aleksinac, Stadion
arr. 06:11
dep. 06:11
0.5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:12
dep. 06:12
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:15
dep. 06:15
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:18
dep. 06:18
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:19
dep. 06:19
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:20
dep. 06:20
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 06:25
dep. 06:25
8.4 km
arr. 06:26
dep. 06:26
8.9 km
Subotinac, Intersection
arr. 06:28
10.9 km
06:45 07:02 (00:17)
Bus stationIII Igraliste - Bioprom
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:45
Aleksinac, Opstina
arr. 06:47
dep. 06:47
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:51
dep. 06:51
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:54
dep. 06:54
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:55
dep. 06:55
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:56
dep. 06:56
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 06:59
dep. 06:59
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 07:01
dep. 07:01
8.4 km
arr. 07:02
8.9 km
06:50 07:08 (00:18)
Bus stationIII Igraliste - Bioprom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:50
Aleksinac, Stadion
arr. 06:51
dep. 06:51
0.5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:52
dep. 06:52
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:57
dep. 06:57
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 07:00
dep. 07:00
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:01
dep. 07:01
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 07:02
dep. 07:02
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 07:05
dep. 07:05
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 07:07
dep. 07:07
8.4 km
arr. 07:08
8.9 km
07:05 07:23 (00:18)
Bus stationKafana M. Izvor
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:05
Aleksinac, Opstina
arr. 07:06
dep. 07:06
0 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 07:08
dep. 07:08
0 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 07:11
dep. 07:11
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:12
dep. 07:12
2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
8 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 07:23
8 km
09:35 09:47 (00:12)
Bus stationIII Igraliste - Bioprom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 09:35
Aleksinac, Opstina
arr. 09:36
dep. 09:36
2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 09:38
dep. 09:38
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 09:40
dep. 09:40
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:41
dep. 09:41
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 09:42
dep. 09:42
2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 09:45
dep. 09:45
8 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 09:46
dep. 09:46
8 km
arr. 09:47
8 km
10:15 10:32 (00:17)
Bus stationIII Igraliste - Bioprom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 10:15
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
dep. 10:17
0.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:18
dep. 10:18
1 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 10:20
dep. 10:20
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:21
dep. 10:21
3 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 10:31
dep. 10:31
8 km
arr. 10:32
9 km
11:55 12:07 (00:12)
Bus stationKafana M. Izvor
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:55
Aleksinac, Opstina
arr. 11:56
dep. 11:56
0 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 11:58
dep. 11:58
0 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:00
dep. 12:00
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:01
dep. 12:01
2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
8 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:07
8 km
11:55 12:15 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:55
Aleksinac, Opstina
arr. 11:57
dep. 11:57
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:01
dep. 12:01
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:04
dep. 12:04
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:05
dep. 12:05
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 12:06
dep. 12:06
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:09
dep. 12:09
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:11
dep. 12:11
8.4 km
arr. 12:12
dep. 12:12
8.9 km
Subotinac, Intersection
arr. 12:15
10.9 km
12:10 12:25 (00:15)
Bus stationKafana M. Izvor
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:10
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:15
dep. 12:15
2 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:25
8 km
12:25 12:37 (00:12)
Bus stationIII Igraliste - Bioprom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:25
Aleksinac, Opstina
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:28
dep. 12:28
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:30
dep. 12:30
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:31
dep. 12:31
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 12:32
dep. 12:32
2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:35
dep. 12:35
8 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:36
dep. 12:36
8 km
arr. 12:37
8 km
13:20 13:38 (00:18)
Bus stationIII Igraliste - Bioprom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:20
Aleksinac, Stadion
arr. 13:21
dep. 13:21
0.5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 13:22
dep. 13:22
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 13:27
dep. 13:27
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 13:30
dep. 13:30
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:31
dep. 13:31
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 13:32
dep. 13:32
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 13:35
dep. 13:35
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 13:37
dep. 13:37
8.4 km
arr. 13:38
8.9 km
14:02 14:40 (00:38)
Novo naseljeIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo naselje
dep. 14:02
Aleksinac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:20
0.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:22
dep. 14:22
1.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:23
dep. 14:23
3.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:26
dep. 14:26
4.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:30
dep. 14:30
5.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:34
dep. 14:34
8.3 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 14:36
dep. 14:36
9.2 km
arr. 14:37
dep. 14:37
9.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 14:40
11.7 km
14:15 14:27 (00:12)
Bus stationIII Igraliste - Bioprom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:15
Aleksinac, Opstina
arr. 14:16
dep. 14:16
2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:22
dep. 14:22
2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 14:26
dep. 14:26
8 km
arr. 14:27
8 km
14:50 15:07 (00:17)
Bus stationIII Igraliste - Bioprom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:50
Aleksinac, Opstina
arr. 14:51
dep. 14:51
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:52
dep. 14:52
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:55
dep. 14:55
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:56
dep. 14:56
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:57
dep. 14:57
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:05
dep. 15:05
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:06
dep. 15:06
8.4 km
arr. 15:07
8.9 km
15:10 15:28 (00:18)
Bus stationKafana M. Izvor
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:10
Aleksinac, Opstina
arr. 15:11
dep. 15:11
0 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:13
dep. 15:13
0 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:27
dep. 15:27
8 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:28
8 km
15:27 16:00 (00:33)
Novo naseljeIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo naselje
dep. 15:27
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
0.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:42
dep. 15:42
1.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:46
dep. 15:46
3.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:49
dep. 15:49
4.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:51
dep. 15:51
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
8.3 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:56
dep. 15:56
9.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
9.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 16:00
11.7 km
16:20 16:37 (00:17)
Bus stationIII Igraliste - Bioprom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:20
Aleksinac, Opstina
arr. 16:22
dep. 16:22
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 16:26
dep. 16:26
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 16:29
dep. 16:29
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:30
dep. 16:30
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 16:31
dep. 16:31
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 16:34
dep. 16:34
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 16:36
dep. 16:36
8.4 km
arr. 16:37
8.9 km
17:35 17:47 (00:12)
Bus stationIII Igraliste - Bioprom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:35
Aleksinac, Opstina
arr. 17:36
dep. 17:36
2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 17:38
dep. 17:38
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 17:40
dep. 17:40
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:41
dep. 17:41
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 17:42
dep. 17:42
2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 17:45
dep. 17:45
8 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 17:46
dep. 17:46
8 km
arr. 17:47
8 km
18:35 18:52 (00:17)
Bus stationIII Igraliste - Bioprom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:35
Aleksinac, Opstina
arr. 18:36
dep. 18:36
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 18:37
dep. 18:37
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 18:40
dep. 18:40
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 18:41
dep. 18:41
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 18:42
dep. 18:42
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 18:50
dep. 18:50
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 18:51
dep. 18:51
8.4 km
arr. 18:52
8.9 km
19:30 19:45 (00:15)
Bus stationIII Igraliste - Bioprom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:30
Aleksinac, Opstina
arr. 19:31
dep. 19:31
2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 19:33
dep. 19:33
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:35
dep. 19:35
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 19:36
dep. 19:36
2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 19:43
dep. 19:43
8 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 19:44
dep. 19:44
8 km
arr. 19:45
8 km
19:35 20:05 (00:30)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:35
Aleksinac, Opstina
arr. 19:37
dep. 19:37
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 19:39
dep. 19:39
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 19:42
dep. 19:42
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:44
dep. 19:44
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 19:45
dep. 19:45
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 19:49
dep. 19:49
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 19:51
dep. 19:51
8.4 km
arr. 19:52
dep. 19:52
8.9 km
Subotinac, Intersection
arr. 20:05
22.1 km
20:27 20:45 (00:18)
Bus stationKafana M. Izvor
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:27
Aleksinac, Opstina
arr. 20:28
dep. 20:28
0 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 20:30
dep. 20:30
0 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 20:33
dep. 20:33
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 20:44
dep. 20:44
8 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 20:45
8 km
22:20 22:45 (00:25)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:20
Aleksinac, Stadion
arr. 22:22
dep. 22:22
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 22:24
dep. 22:24
1.1 km
Aleksinac, Pekara
arr. 22:25
dep. 22:25
1.7 km
Aleksinac, Vulkanizerska radnja
arr. 22:26
dep. 22:26
2.1 km
Vakup, Center
arr. 22:27
dep. 22:27
2.8 km
Vakup, Most
arr. 22:29
dep. 22:29
3 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 22:34
dep. 22:34
3.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 22:35
dep. 22:35
4 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 22:36
dep. 22:36
4.5 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 22:39
dep. 22:39
6.8 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 22:41
dep. 22:41
7.7 km
arr. 22:42
dep. 22:42
8.2 km
Subotinac, Intersection
arr. 22:45
10.2 km

Naselja Aleksinac i Subotinac su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.