Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Aleksinac - Sokobanja timetable

thursday, 16.08.2018.
06:45 07:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:45
Aleksinac, Opstina
arr. 06:47
dep. 06:47
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:51
dep. 06:51
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:54
dep. 06:54
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:55
dep. 06:55
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:56
dep. 06:56
5.2 km
Subotinac, Ulaz
arr. 06:59
dep. 06:59
7.5 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 07:01
dep. 07:01
8.4 km
Subotinac, Igralište
arr. 07:02
dep. 07:02
8.9 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 07:05
dep. 07:05
11 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 07:09
dep. 07:09
14.3 km
Trubarevac
arr. 07:18
dep. 07:18
21.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 07:21
dep. 07:21
24.2 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 07:23
dep. 07:23
25.2 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 07:24
dep. 07:24
26.1 km
Sokobanja, Bus station
arr. 07:30
30 km
08:20 09:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:20
Aleksinac, Opstina
arr. 08:22
dep. 08:22
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 08:26
dep. 08:26
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 08:29
dep. 08:29
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:30
dep. 08:30
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 08:31
dep. 08:31
5.2 km
Subotinac, Ulaz
arr. 08:34
dep. 08:34
7.5 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 08:36
dep. 08:36
8.4 km
Subotinac, Igralište
arr. 08:37
dep. 08:37
8.9 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 08:40
dep. 08:40
11 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 08:44
dep. 08:44
14.3 km
Trubarevac, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
21.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 08:56
dep. 08:56
24.2 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 08:58
dep. 08:58
25.2 km
Sokobanja, Čučunje
arr. 08:59
dep. 08:59
26.1 km
Sokobanja, Bus station
arr. 09:05
30 km
09:35 10:20 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 09:35
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 09:36
dep. 09:36
2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 09:38
dep. 09:38
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 09:40
dep. 09:40
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:41
dep. 09:41
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 09:42
dep. 09:42
2 km
Subotinac, Ulaz
arr. 09:45
dep. 09:45
8 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 09:46
dep. 09:46
8 km
Subotinac, Bioprom
arr. 09:47
dep. 09:47
8 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 09:55
dep. 09:55
14 km
Trubarevac
arr. 10:05
dep. 10:05
20 km
Poruznica, Put
arr. 10:08
dep. 10:08
24 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 10:10
dep. 10:10
25 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 10:13
dep. 10:13
26 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 10:15
dep. 10:15
27 km
Sokobanja, Bus station
arr. 10:20
30 km
10:15 11:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 10:15
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
dep. 10:17
0.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:18
dep. 10:18
1 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 10:20
dep. 10:20
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:21
dep. 10:21
3 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 10:31
dep. 10:31
8 km
Subotinac, Igralište
arr. 10:32
dep. 10:32
9 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 10:36
dep. 10:36
13 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 10:38
dep. 10:38
14 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 10:42
dep. 10:42
17 km
Trubarevac
arr. 10:46
dep. 10:46
20 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 10:53
dep. 10:53
25 km
Resnik kod Sokobanje, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
27 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 10:56
dep. 10:56
28 km
Sokobanja, Bus station
arr. 11:00
30 km
11:05 11:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 15.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:05
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 11:07
dep. 11:07
0 km
Sokobanja, Bus station
arr. 11:40
30 km
11:28 12:05 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:28
Kraljevo kod Aleksinca
arr. 11:31
dep. 11:31
2 km
Subotinac
arr. 11:38
dep. 11:38
8 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 11:45
dep. 11:45
14 km
Trubarevac
arr. 11:53
dep. 11:53
20 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:05
30 km
11:55 12:40 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:55
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 11:56
dep. 11:56
0 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 11:58
dep. 11:58
0 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:00
dep. 12:00
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:01
dep. 12:01
2 km
Subotinac, Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
8 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 12:07
dep. 12:07
8 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 12:15
dep. 12:15
14 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 12:21
dep. 12:21
17 km
Trubarevac
arr. 12:25
dep. 12:25
20 km
Poruznica, Put
arr. 12:27
dep. 12:27
24 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 12:30
dep. 12:30
25 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 12:33
dep. 12:33
26 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 12:35
dep. 12:35
27 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:40
30 km
12:10 12:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:10
Kraljevo kod Aleksinca
arr. 12:15
dep. 12:15
2 km
Subotinac
arr. 12:25
dep. 12:25
8 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 12:33
dep. 12:33
14 km
Trubarevac
arr. 12:41
dep. 12:41
20 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:55
30 km
12:25 13:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:25
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:28
dep. 12:28
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:30
dep. 12:30
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:31
dep. 12:31
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 12:32
dep. 12:32
2 km
Subotinac, Ulaz
arr. 12:35
dep. 12:35
8 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 12:36
dep. 12:36
8 km
Subotinac, Bioprom
arr. 12:37
dep. 12:37
8 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Trubarevac
arr. 12:55
dep. 12:55
20 km
Poruznica, Put
arr. 12:58
dep. 12:58
24 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 13:00
dep. 13:00
25 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 13:03
dep. 13:03
26 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 13:05
dep. 13:05
27 km
Sokobanja, Bus station
arr. 13:10
30 km
14:15 15:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:15
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 14:16
dep. 14:16
2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:22
dep. 14:22
2 km
Subotinac, Ulaz
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 14:26
dep. 14:26
8 km
Subotinac, Bioprom
arr. 14:27
dep. 14:27
8 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 14:35
dep. 14:35
14 km
Trubarevac
arr. 14:45
dep. 14:45
20 km
Poruznica, Put
arr. 14:48
dep. 14:48
24 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 14:50
dep. 14:50
25 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 14:53
dep. 14:53
26 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 14:55
dep. 14:55
27 km
Sokobanja, Bus station
arr. 15:00
30 km
14:50 15:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:50
Aleksinac, Opstina
arr. 14:51
dep. 14:51
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:52
dep. 14:52
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:55
dep. 14:55
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:56
dep. 14:56
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:57
dep. 14:57
5.2 km
Subotinac, Ulaz
arr. 15:05
dep. 15:05
7.5 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 15:06
dep. 15:06
8.4 km
Subotinac, Igralište
arr. 15:07
dep. 15:07
8.9 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 15:11
dep. 15:11
11 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 15:13
dep. 15:13
14.3 km
Trubarevac, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
21.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 15:28
dep. 15:28
24.2 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 15:30
dep. 15:30
25.2 km
Sokobanja, Čučunje
arr. 15:31
dep. 15:31
26.1 km
Sokobanja, Bus station
arr. 15:35
30 km
16:20 17:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:20
Aleksinac, Opstina
arr. 16:22
dep. 16:22
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 16:26
dep. 16:26
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 16:29
dep. 16:29
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:30
dep. 16:30
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 16:31
dep. 16:31
5.2 km
Subotinac, Ulaz
arr. 16:34
dep. 16:34
7.5 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 16:36
dep. 16:36
8.4 km
Subotinac, Igralište
arr. 16:37
dep. 16:37
8.9 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 16:40
dep. 16:40
11 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 16:44
dep. 16:44
14.3 km
Trubarevac, Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
21.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 16:56
dep. 16:56
24.2 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 16:58
dep. 16:58
25.2 km
Sokobanja, Čučunje
arr. 16:59
dep. 16:59
26.1 km
Sokobanja, Bus station
arr. 17:05
30 km
16:50 17:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:50
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 16:55
dep. 16:55
0 km
Sokobanja, Bus station
arr. 17:30
30 km
17:35 18:20 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:35
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 17:36
dep. 17:36
2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 17:38
dep. 17:38
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 17:40
dep. 17:40
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:41
dep. 17:41
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 17:42
dep. 17:42
2 km
Subotinac, Ulaz
arr. 17:45
dep. 17:45
8 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 17:46
dep. 17:46
8 km
Subotinac, Bioprom
arr. 17:47
dep. 17:47
8 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 17:55
dep. 17:55
14 km
Trubarevac
arr. 18:05
dep. 18:05
20 km
Poruznica, Put
arr. 18:08
dep. 18:08
24 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 18:10
dep. 18:10
25 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 18:13
dep. 18:13
26 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 18:15
dep. 18:15
27 km
Sokobanja, Bus station
arr. 18:20
30 km
18:35 19:20 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:35
Aleksinac, Opstina
arr. 18:36
dep. 18:36
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 18:37
dep. 18:37
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 18:40
dep. 18:40
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 18:41
dep. 18:41
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 18:42
dep. 18:42
5.2 km
Subotinac, Ulaz
arr. 18:50
dep. 18:50
7.5 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 18:51
dep. 18:51
8.4 km
Subotinac, Igralište
arr. 18:52
dep. 18:52
8.9 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 18:56
dep. 18:56
11 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 18:58
dep. 18:58
14.3 km
Trubarevac, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
21.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 19:13
dep. 19:13
24.2 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 19:15
dep. 19:15
25.2 km
Sokobanja, Čučunje
arr. 19:16
dep. 19:16
26.1 km
Sokobanja, Bus station
arr. 19:20
30 km
19:30 20:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:30
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 19:31
dep. 19:31
2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 19:33
dep. 19:33
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:35
dep. 19:35
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 19:36
dep. 19:36
2 km
Subotinac, Ulaz
arr. 19:43
dep. 19:43
8 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 19:44
dep. 19:44
8 km
Subotinac, Bioprom
arr. 19:45
dep. 19:45
8 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 19:51
dep. 19:51
14 km
Trubarevac
arr. 19:59
dep. 19:59
20 km
Poruznica, Put
arr. 20:06
dep. 20:06
24 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 20:07
dep. 20:07
25 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 20:10
dep. 20:10
26 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 20:11
dep. 20:11
27 km
Sokobanja, Bus station
arr. 20:15
30 km

Naselja Aleksinac i Sokobanja su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.