Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Rsovac timetable

wednesday, 17.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Aleksinac - Rsovac timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
15:45 16:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:45
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 15:48
dep. 15:48
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:52
dep. 15:52
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 15:55
dep. 15:55
3.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 15:57
dep. 15:57
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 15:59
dep. 15:59
5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 16:07
dep. 16:07
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 16:15
dep. 16:15
14.6 km
Beli Breg kod Aleksinca
arr. 16:25
dep. 16:25
19.1 km
Donji Krupac
arr. 16:30
dep. 16:30
20.9 km
Donji Krupac, Crkva
arr. 16:34
dep. 16:34
22.2 km
Gornji Krupac, Dom Kulture
arr. 16:41
dep. 16:41
25.5 km
Prekonozi, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
27.3 km
Rsovac
arr. 16:50
29.2 km
Aleksinac - Rsovac timetable
Departures on: saturday, 27.07.2019.
15:45 16:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:45
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 15:48
dep. 15:48
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:52
dep. 15:52
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 15:55
dep. 15:55
3.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 15:57
dep. 15:57
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 15:59
dep. 15:59
5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 16:07
dep. 16:07
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 16:15
dep. 16:15
14.6 km
Beli Breg kod Aleksinca
arr. 16:25
dep. 16:25
19.1 km
Donji Krupac
arr. 16:30
dep. 16:30
20.9 km
Donji Krupac, Crkva
arr. 16:34
dep. 16:34
22.2 km
Gornji Krupac, Dom Kulture
arr. 16:41
dep. 16:41
25.5 km
Prekonozi, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
27.3 km
Rsovac
arr. 16:50
29.2 km

Naselja Aleksinac i Rsovac su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 15:45 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.