Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Mozgovo kod Aleksinca timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Aleksinac - Mozgovo kod Aleksinca timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:10 06:37 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:10
Aleksinac, Stadion
arr. 06:11
dep. 06:11
0.5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:12
dep. 06:12
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:15
dep. 06:15
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:18
dep. 06:18
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:19
dep. 06:19
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:20
dep. 06:20
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 06:25
dep. 06:25
8.4 km
arr. 06:26
dep. 06:26
8.9 km
Subotinac, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
10.9 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:33
dep. 06:33
14.3 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 06:35
dep. 06:35
15.2 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 06:37
16 km
11:55 12:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:55
Aleksinac, Opstina
arr. 11:57
dep. 11:57
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:01
dep. 12:01
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:04
dep. 12:04
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:05
dep. 12:05
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 12:06
dep. 12:06
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:09
dep. 12:09
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:11
dep. 12:11
8.4 km
arr. 12:12
dep. 12:12
8.9 km
Subotinac, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
10.9 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:21
dep. 12:21
14.3 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 12:23
dep. 12:23
15.2 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 12:25
16 km
14:20 14:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:20
Aleksinac, Opstina
arr. 14:22
dep. 14:22
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:23
dep. 14:23
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:26
dep. 14:26
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:30
dep. 14:30
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:31
dep. 14:31
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:34
dep. 14:34
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 14:36
dep. 14:36
8.4 km
arr. 14:37
dep. 14:37
8.9 km
Subotinac, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
10.9 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 14:46
dep. 14:46
14.3 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 14:48
dep. 14:48
15.2 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 14:50
16 km
15:27 16:10 (00:43)
Novo Naselje
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo Naselje
dep. 15:27
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
0.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:42
dep. 15:42
1.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:46
dep. 15:46
3.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:49
dep. 15:49
4.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:51
dep. 15:51
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
8.3 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:56
dep. 15:56
9.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
9.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
11.7 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
15.1 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 16:08
dep. 16:08
16 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 16:10
16.8 km
22:20 22:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:20
Aleksinac, Stadion
arr. 22:22
dep. 22:22
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 22:24
dep. 22:24
1.1 km
Aleksinac, Pekara
arr. 22:25
dep. 22:25
1.7 km
Aleksinac, Vulkanizerska radnja
arr. 22:26
dep. 22:26
2.1 km
Vakup, Center
arr. 22:27
dep. 22:27
2.8 km
Vakup, Most
arr. 22:29
dep. 22:29
3 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 22:34
dep. 22:34
3.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 22:35
dep. 22:35
4 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 22:36
dep. 22:36
4.5 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 22:39
dep. 22:39
6.8 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 22:41
dep. 22:41
7.7 km
arr. 22:42
dep. 22:42
8.2 km
Subotinac, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
10.2 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 22:51
dep. 22:51
13.6 km
Mozgovo kod Aleksinca
arr. 22:53
dep. 22:53
14.5 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 22:55
15.3 km
Aleksinac - Mozgovo kod Aleksinca timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
06:10 06:37 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:10
Aleksinac, Stadion
arr. 06:11
dep. 06:11
0.5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:12
dep. 06:12
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:15
dep. 06:15
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:18
dep. 06:18
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:19
dep. 06:19
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:20
dep. 06:20
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 06:25
dep. 06:25
8.4 km
arr. 06:26
dep. 06:26
8.9 km
Subotinac, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
10.9 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:33
dep. 06:33
14.3 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 06:35
dep. 06:35
15.2 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 06:37
16 km
11:55 12:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:55
Aleksinac, Opstina
arr. 11:57
dep. 11:57
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:01
dep. 12:01
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:04
dep. 12:04
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:05
dep. 12:05
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 12:06
dep. 12:06
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:09
dep. 12:09
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:11
dep. 12:11
8.4 km
arr. 12:12
dep. 12:12
8.9 km
Subotinac, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
10.9 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:21
dep. 12:21
14.3 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 12:23
dep. 12:23
15.2 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 12:25
16 km
14:20 14:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:20
Aleksinac, Opstina
arr. 14:22
dep. 14:22
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:23
dep. 14:23
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:26
dep. 14:26
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:30
dep. 14:30
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:31
dep. 14:31
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:34
dep. 14:34
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 14:36
dep. 14:36
8.4 km
arr. 14:37
dep. 14:37
8.9 km
Subotinac, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
10.9 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 14:46
dep. 14:46
14.3 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 14:48
dep. 14:48
15.2 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 14:50
16 km
15:27 16:10 (00:43)
Novo Naselje
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo Naselje
dep. 15:27
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
0.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:42
dep. 15:42
1.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:46
dep. 15:46
3.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:49
dep. 15:49
4.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:51
dep. 15:51
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
8.3 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:56
dep. 15:56
9.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
9.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
11.7 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
15.1 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 16:08
dep. 16:08
16 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 16:10
16.8 km
22:20 22:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:20
Aleksinac, Stadion
arr. 22:22
dep. 22:22
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 22:24
dep. 22:24
1.1 km
Aleksinac, Pekara
arr. 22:25
dep. 22:25
1.7 km
Aleksinac, Vulkanizerska radnja
arr. 22:26
dep. 22:26
2.1 km
Vakup, Center
arr. 22:27
dep. 22:27
2.8 km
Vakup, Most
arr. 22:29
dep. 22:29
3 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 22:34
dep. 22:34
3.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 22:35
dep. 22:35
4 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 22:36
dep. 22:36
4.5 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 22:39
dep. 22:39
6.8 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 22:41
dep. 22:41
7.7 km
arr. 22:42
dep. 22:42
8.2 km
Subotinac, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
10.2 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 22:51
dep. 22:51
13.6 km
Mozgovo kod Aleksinca
arr. 22:53
dep. 22:53
14.5 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 22:55
15.3 km

Naselja Aleksinac i Mozgovo kod Aleksinca su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.