Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Mozgovo kod Aleksinca timetable

friday, 15.11.2019.
06:10 06:37 (00:27)
Bus stationOkr.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:10
Aleksinac, Stadion
arr. 06:11
dep. 06:11
0.5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:12
dep. 06:12
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:15
dep. 06:15
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:18
dep. 06:18
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:19
dep. 06:19
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:20
dep. 06:20
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 06:25
dep. 06:25
8.4 km
arr. 06:26
dep. 06:26
8.9 km
Subotinac, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
10.9 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:33
dep. 06:33
14.3 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 06:35
dep. 06:35
15.2 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 06:37
16 km
11:55 12:25 (00:30)
Bus stationOkr.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:55
Aleksinac, Opstina
arr. 11:57
dep. 11:57
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:01
dep. 12:01
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:04
dep. 12:04
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:05
dep. 12:05
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 12:06
dep. 12:06
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:09
dep. 12:09
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:11
dep. 12:11
8.4 km
arr. 12:12
dep. 12:12
8.9 km
Subotinac, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
10.9 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:21
dep. 12:21
14.3 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 12:23
dep. 12:23
15.2 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 12:25
16 km
14:02 14:50 (00:48)
Novo naseljeOkr.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo naselje
dep. 14:02
Aleksinac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:20
0.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:22
dep. 14:22
1.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:23
dep. 14:23
3.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:26
dep. 14:26
4.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:30
dep. 14:30
5.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:34
dep. 14:34
8.3 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 14:36
dep. 14:36
9.2 km
arr. 14:37
dep. 14:37
9.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
11.7 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 14:46
dep. 14:46
15.1 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 14:48
dep. 14:48
16 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 14:50
16.8 km
15:27 16:10 (00:43)
Novo naseljeOkr.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo naselje
dep. 15:27
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
0.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:42
dep. 15:42
1.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:46
dep. 15:46
3.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:49
dep. 15:49
4.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:51
dep. 15:51
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
8.3 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:56
dep. 15:56
9.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
9.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
11.7 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
15.1 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 16:08
dep. 16:08
16 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 16:10
16.8 km
19:35 20:15 (00:40)
Bus stationOkr.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:35
Aleksinac, Opstina
arr. 19:37
dep. 19:37
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 19:39
dep. 19:39
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 19:42
dep. 19:42
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:44
dep. 19:44
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 19:45
dep. 19:45
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 19:49
dep. 19:49
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 19:51
dep. 19:51
8.4 km
arr. 19:52
dep. 19:52
8.9 km
Subotinac, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
22.1 km
Bradarac kod Aleksinca, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
16.5 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 20:11
dep. 20:11
25.5 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 20:13
dep. 20:13
26.4 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 20:15
27.2 km
22:20 22:55 (00:35)
Bus stationOkr.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:20
Aleksinac, Stadion
arr. 22:22
dep. 22:22
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 22:24
dep. 22:24
1.1 km
Aleksinac, Pekara
arr. 22:25
dep. 22:25
1.7 km
Aleksinac, Vulkanizerska radnja
arr. 22:26
dep. 22:26
2.1 km
Vakup, Center
arr. 22:27
dep. 22:27
2.8 km
Vakup, Most
arr. 22:29
dep. 22:29
3 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 22:34
dep. 22:34
3.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 22:35
dep. 22:35
4 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 22:36
dep. 22:36
4.5 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 22:39
dep. 22:39
6.8 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 22:41
dep. 22:41
7.7 km
arr. 22:42
dep. 22:42
8.2 km
Subotinac, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
10.2 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 22:51
dep. 22:51
13.6 km
Mozgovo kod Aleksinca
arr. 22:53
dep. 22:53
14.5 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 22:55
15.3 km
Aleksinac - Mozgovo kod Aleksinca timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
13:47 14:50 (01:03)
Novo naseljeOkr.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo naselje
dep. 13:47
Aleksinac, Bus station
arr. 13:50
dep. 14:15
0.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 14:17
dep. 14:17
1.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:19
dep. 14:19
1.9 km
Aleksinac, Pekara
arr. 14:20
dep. 14:20
2.5 km
Aleksinac, Vulkanizerska radnja
arr. 14:21
dep. 14:21
2.9 km
Vakup, Center
arr. 14:22
dep. 14:22
3.6 km
Vakup, Most
arr. 14:24
dep. 14:24
3.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:29
dep. 14:29
4.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:30
dep. 14:30
4.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:31
dep. 14:31
5.3 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:34
dep. 14:34
7.6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 14:36
dep. 14:36
8.5 km
arr. 14:37
dep. 14:37
9 km
Subotinac, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
11 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 14:46
dep. 14:46
14.4 km
Mozgovo kod Aleksinca
arr. 14:48
dep. 14:48
15.3 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 14:50
16.1 km

Naselja Aleksinac i Mozgovo kod Aleksinca su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 01h i 03min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.