Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Mozgovo kod Aleksinca timetable

wednesday, 15.07.2020.
15:27 16:10 (00:43)
Novo naseljeOkr.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo naselje
dep. 15:27
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
0.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:42
dep. 15:42
1.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:46
dep. 15:46
3.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:49
dep. 15:49
4.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:51
dep. 15:51
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
8.3 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:56
dep. 15:56
9.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
9.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
11.7 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
15.1 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 16:08
dep. 16:08
16 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 16:10
16.8 km
Aleksinac - Mozgovo kod Aleksinca timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
15:27 16:10 (00:43)
Novo naseljeOkr.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo naselje
dep. 15:27
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
0.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:42
dep. 15:42
1.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:46
dep. 15:46
3.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:49
dep. 15:49
4.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:51
dep. 15:51
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
8.3 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:56
dep. 15:56
9.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
9.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
11.7 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
15.1 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 16:08
dep. 16:08
16 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 16:10
16.8 km
Aleksinac - Mozgovo kod Aleksinca timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
15:27 16:10 (00:43)
Novo naseljeOkr.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo naselje
dep. 15:27
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
0.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:42
dep. 15:42
1.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:46
dep. 15:46
3.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:49
dep. 15:49
4.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:51
dep. 15:51
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
8.3 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:56
dep. 15:56
9.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
9.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
11.7 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
15.1 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 16:08
dep. 16:08
16 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 16:10
16.8 km
Aleksinac - Mozgovo kod Aleksinca timetable
Departures on: monday, 20.07.2020.
15:27 16:10 (00:43)
Novo naseljeOkr.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo naselje
dep. 15:27
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
0.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:42
dep. 15:42
1.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:46
dep. 15:46
3.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:49
dep. 15:49
4.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:51
dep. 15:51
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
8.3 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:56
dep. 15:56
9.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
9.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
11.7 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
15.1 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 16:08
dep. 16:08
16 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 16:10
16.8 km
Aleksinac - Mozgovo kod Aleksinca timetable
Departures on: tuesday, 21.07.2020.
15:27 16:10 (00:43)
Novo naseljeOkr.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo naselje
dep. 15:27
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
0.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:42
dep. 15:42
1.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:46
dep. 15:46
3.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:49
dep. 15:49
4.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:51
dep. 15:51
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
8.3 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:56
dep. 15:56
9.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
9.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
11.7 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
15.1 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 16:08
dep. 16:08
16 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 16:10
16.8 km
Aleksinac - Mozgovo kod Aleksinca timetable
Departures on: wednesday, 22.07.2020.
15:27 16:10 (00:43)
Novo naseljeOkr.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo naselje
dep. 15:27
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
0.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:42
dep. 15:42
1.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:46
dep. 15:46
3.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:49
dep. 15:49
4.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:51
dep. 15:51
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
8.3 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:56
dep. 15:56
9.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
9.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
11.7 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
15.1 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 16:08
dep. 16:08
16 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 16:10
16.8 km
Aleksinac - Mozgovo kod Aleksinca timetable
Departures on: thursday, 23.07.2020.
15:27 16:10 (00:43)
Novo naseljeOkr.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo naselje
dep. 15:27
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
0.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:42
dep. 15:42
1.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:46
dep. 15:46
3.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:49
dep. 15:49
4.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:51
dep. 15:51
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
8.3 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:56
dep. 15:56
9.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
9.7 km
Subotinac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
11.7 km
Mozgovo kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
15.1 km
Mozgovo kod Aleksinca, Dom K.
arr. 16:08
dep. 16:08
16 km
Mozgovo kod Aleksinca, Okr.
arr. 16:10
16.8 km

Naselja Aleksinac i Mozgovo kod Aleksinca su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 15:27 h, dok je poslednji polazak u 15:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.