Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Ljupten timetable

thursday, 14.11.2019.
06:50 07:45 (00:55)
Bus stationDom kulture
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:50
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:52
dep. 06:52
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:55
dep. 06:55
3.5 km
Moravac, I
arr. 06:57
dep. 06:57
4.7 km
Moravac, II
arr. 06:59
dep. 06:59
5.5 km
Nozrina, I
arr. 07:01
dep. 07:01
6.2 km
Nozrina, II
arr. 07:02
dep. 07:02
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:03
dep. 07:03
7.8 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 07:04
dep. 07:04
8.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:07
dep. 07:07
11.2 km
Tesica, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
11.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:10
dep. 07:10
12.1 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
19.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
16.9 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
20.5 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 07:24
dep. 07:24
21.7 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 07:26
dep. 07:26
29.3 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 07:27
dep. 07:27
30 km
Suric, Intersection
arr. 07:29
dep. 07:29
31.3 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 07:33
dep. 07:33
32.2 km
Kulina, Ulaz
arr. 07:37
dep. 07:37
35.2 km
Kulina
arr. 07:51
dep. 07:51
44.1 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 07:45
40.1 km
13:30 14:30 (01:00)
Bus stationDom kulture
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:36
dep. 13:36
3.5 km
Moravac, I
arr. 13:39
dep. 13:39
4.7 km
Moravac, II
arr. 13:41
dep. 13:41
5.5 km
Nozrina, I
arr. 13:42
dep. 13:42
6.2 km
Nozrina, II
arr. 13:43
dep. 13:43
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 13:45
dep. 13:45
7.8 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 13:47
dep. 13:47
8.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 13:49
dep. 13:49
10.5 km
Tesica, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
11.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 13:52
dep. 13:52
12.1 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
13.9 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:55
dep. 13:55
14.5 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 14:11
dep. 14:11
21.7 km
Mali Drenovac
arr. 14:04
dep. 14:04
18.7 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 14:13
dep. 14:13
23.3 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 14:14
dep. 14:14
24 km
Suric, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
25.3 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 14:18
dep. 14:18
26.2 km
Kulina, Ulaz
arr. 14:22
dep. 14:22
29.2 km
Kulina
arr. 14:24
dep. 14:24
30.1 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 14:30
34.1 km
Aleksinac - Ljupten timetable
Departures on: friday, 15.11.2019.
06:50 07:45 (00:55)
Bus stationDom kulture
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:50
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:52
dep. 06:52
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:55
dep. 06:55
3.5 km
Moravac, I
arr. 06:57
dep. 06:57
4.7 km
Moravac, II
arr. 06:59
dep. 06:59
5.5 km
Nozrina, I
arr. 07:01
dep. 07:01
6.2 km
Nozrina, II
arr. 07:02
dep. 07:02
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:03
dep. 07:03
7.8 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 07:04
dep. 07:04
8.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:07
dep. 07:07
11.2 km
Tesica, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
11.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:10
dep. 07:10
12.1 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
19.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
16.9 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
20.5 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 07:24
dep. 07:24
21.7 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 07:26
dep. 07:26
29.3 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 07:27
dep. 07:27
30 km
Suric, Intersection
arr. 07:29
dep. 07:29
31.3 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 07:33
dep. 07:33
32.2 km
Kulina, Ulaz
arr. 07:37
dep. 07:37
35.2 km
Kulina
arr. 07:51
dep. 07:51
44.1 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 07:45
40.1 km
13:30 14:30 (01:00)
Bus stationDom kulture
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:36
dep. 13:36
3.5 km
Moravac, I
arr. 13:39
dep. 13:39
4.7 km
Moravac, II
arr. 13:41
dep. 13:41
5.5 km
Nozrina, I
arr. 13:42
dep. 13:42
6.2 km
Nozrina, II
arr. 13:43
dep. 13:43
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 13:45
dep. 13:45
7.8 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 13:47
dep. 13:47
8.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 13:49
dep. 13:49
10.5 km
Tesica, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
11.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 13:52
dep. 13:52
12.1 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
13.9 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:55
dep. 13:55
14.5 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 14:11
dep. 14:11
21.7 km
Mali Drenovac
arr. 14:04
dep. 14:04
18.7 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 14:13
dep. 14:13
23.3 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 14:14
dep. 14:14
24 km
Suric, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
25.3 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 14:18
dep. 14:18
26.2 km
Kulina, Ulaz
arr. 14:22
dep. 14:22
29.2 km
Kulina
arr. 14:24
dep. 14:24
30.1 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 14:30
34.1 km
Aleksinac - Ljupten timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
06:50 07:45 (00:55)
Bus stationDom kulture
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:50
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:52
dep. 06:52
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:55
dep. 06:55
3.5 km
Moravac, I
arr. 06:57
dep. 06:57
4.7 km
Moravac, II
arr. 06:59
dep. 06:59
5.5 km
Nozrina, I
arr. 07:01
dep. 07:01
6.2 km
Nozrina, II
arr. 07:02
dep. 07:02
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:03
dep. 07:03
7.8 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 07:04
dep. 07:04
8.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:07
dep. 07:07
11.2 km
Tesica, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
11.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:10
dep. 07:10
12.1 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
19.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
16.9 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
20.5 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 07:24
dep. 07:24
21.7 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 07:26
dep. 07:26
29.3 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 07:27
dep. 07:27
30 km
Suric, Intersection
arr. 07:29
dep. 07:29
31.3 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 07:33
dep. 07:33
32.2 km
Kulina, Ulaz
arr. 07:37
dep. 07:37
35.2 km
Kulina
arr. 07:51
dep. 07:51
44.1 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 07:45
40.1 km
13:30 14:30 (01:00)
Bus stationDom kulture
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:36
dep. 13:36
3.5 km
Moravac, I
arr. 13:39
dep. 13:39
4.7 km
Moravac, II
arr. 13:41
dep. 13:41
5.5 km
Nozrina, I
arr. 13:42
dep. 13:42
6.2 km
Nozrina, II
arr. 13:43
dep. 13:43
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 13:45
dep. 13:45
7.8 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 13:47
dep. 13:47
8.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 13:49
dep. 13:49
10.5 km
Tesica, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
11.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 13:52
dep. 13:52
12.1 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
13.9 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:55
dep. 13:55
14.5 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 14:11
dep. 14:11
21.7 km
Mali Drenovac
arr. 14:04
dep. 14:04
18.7 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 14:13
dep. 14:13
23.3 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 14:14
dep. 14:14
24 km
Suric, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
25.3 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 14:18
dep. 14:18
26.2 km
Kulina, Ulaz
arr. 14:22
dep. 14:22
29.2 km
Kulina
arr. 14:24
dep. 14:24
30.1 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 14:30
34.1 km
Aleksinac - Ljupten timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
06:50 07:45 (00:55)
Bus stationDom kulture
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:50
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:52
dep. 06:52
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:55
dep. 06:55
3.5 km
Moravac, I
arr. 06:57
dep. 06:57
4.7 km
Moravac, II
arr. 06:59
dep. 06:59
5.5 km
Nozrina, I
arr. 07:01
dep. 07:01
6.2 km
Nozrina, II
arr. 07:02
dep. 07:02
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:03
dep. 07:03
7.8 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 07:04
dep. 07:04
8.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:07
dep. 07:07
11.2 km
Tesica, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
11.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:10
dep. 07:10
12.1 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
19.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
16.9 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
20.5 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 07:24
dep. 07:24
21.7 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 07:26
dep. 07:26
29.3 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 07:27
dep. 07:27
30 km
Suric, Intersection
arr. 07:29
dep. 07:29
31.3 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 07:33
dep. 07:33
32.2 km
Kulina, Ulaz
arr. 07:37
dep. 07:37
35.2 km
Kulina
arr. 07:51
dep. 07:51
44.1 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 07:45
40.1 km
13:30 14:30 (01:00)
Bus stationDom kulture
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:36
dep. 13:36
3.5 km
Moravac, I
arr. 13:39
dep. 13:39
4.7 km
Moravac, II
arr. 13:41
dep. 13:41
5.5 km
Nozrina, I
arr. 13:42
dep. 13:42
6.2 km
Nozrina, II
arr. 13:43
dep. 13:43
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 13:45
dep. 13:45
7.8 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 13:47
dep. 13:47
8.6 km
Tesica, Ulaz
arr. 13:49
dep. 13:49
10.5 km
Tesica, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
11.2 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 13:52
dep. 13:52
12.1 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
13.9 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:55
dep. 13:55
14.5 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 14:11
dep. 14:11
21.7 km
Mali Drenovac
arr. 14:04
dep. 14:04
18.7 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 14:13
dep. 14:13
23.3 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 14:14
dep. 14:14
24 km
Suric, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
25.3 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 14:18
dep. 14:18
26.2 km
Kulina, Ulaz
arr. 14:22
dep. 14:22
29.2 km
Kulina
arr. 14:24
dep. 14:24
30.1 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 14:30
34.1 km

Naselja Aleksinac i Ljupten su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.