Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Aleksinac - Leskovac timetable

friday, 23.11.2018.
07:50 09:25 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:50
Nis, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:30
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:25
76 km
07:55 09:25 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:55
Draževac kod Aleksinca
arr. 08:10
dep. 08:10
13 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:45
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:25
76 km
09:35 11:00 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 09:35
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
31 km
arr. 10:15
dep. 10:15
32 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
75 km
12:07 14:10 (02:03)
Izlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 12:07
Aleksinac, Opstina
arr. 12:08
dep. 12:08
0.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:15
1 km
Nis, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
32 km
arr. 13:02
dep. 13:02
34 km
arr. 13:04
dep. 13:04
35 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:08
dep. 13:08
37 km
Belotinac, A.
arr. 13:11
dep. 13:11
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:14
dep. 13:14
41 km
Malosiste, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
43 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:24
dep. 13:24
47 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:25
dep. 13:25
48 km
Doljevac, P.
arr. 13:27
dep. 13:27
49 km
Kocane, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
51 km
Kocane
arr. 13:31
dep. 13:31
52 km
Pukovac
arr. 13:35
dep. 13:35
54 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:38
56 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:41
dep. 13:41
59 km
Pecenjevce, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
64 km
Zivkovo, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
68 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:55
dep. 13:55
73 km
Zaluznje
arr. 13:57
dep. 13:57
75 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:01
dep. 14:01
78 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:06
dep. 14:06
81 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:10
83 km
12:52 14:20 (01:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:52
Nis, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
31 km
arr. 13:34
dep. 13:34
33 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:20
76 km
13:25 14:50 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:25
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
76 km
14:42 16:17 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:42
Nis, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:25
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:17
76 km
16:15 17:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Nis, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
31 km
arr. 17:00
dep. 17:00
32 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:45
75 km
17:30 19:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:30
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
30 km
arr. 18:15
dep. 18:15
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
81 km
18:10 19:30 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:10
Nis, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:30
76 km
21:25 22:50 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 21:25
Nis, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
31 km
arr. 22:05
dep. 22:05
32 km
Leskovac, Bus station
arr. 22:50
75 km
 
Departures on: friday, 24.11.2018.
04:07 05:42 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 04:07
Nis, Bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:42
76 km

Naselja Aleksinac i Leskovac su međusobno udaljena ~77 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 02h i 03min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 04:07 h, dok je poslednji polazak u 21:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.