Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Kraljevo kod Aleksinca timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:10 06:20 (00:10)
Bus stationII
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:10
Aleksinac, Stadion
arr. 06:11
dep. 06:11
0.5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:12
dep. 06:12
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:15
dep. 06:15
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:18
dep. 06:18
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:19
dep. 06:19
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:20
5.2 km
06:45 06:56 (00:11)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:45
Aleksinac, Opstina
arr. 06:47
dep. 06:47
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:51
dep. 06:51
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:54
dep. 06:54
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:55
dep. 06:55
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:56
5.2 km
06:50 07:02 (00:12)
Bus stationII
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:50
Aleksinac, Stadion
arr. 06:51
dep. 06:51
0.5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:52
dep. 06:52
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:57
dep. 06:57
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 07:00
dep. 07:00
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:01
dep. 07:01
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 07:02
5.2 km
07:05 07:12 (00:07)
Bus stationDom kulture
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:05
Aleksinac, Opstina
arr. 07:06
dep. 07:06
0 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 07:08
dep. 07:08
0 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 07:11
dep. 07:11
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:12
2 km
09:35 09:42 (00:07)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 09:35
Aleksinac, Opstina
arr. 09:36
dep. 09:36
2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 09:38
dep. 09:38
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 09:40
dep. 09:40
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:41
dep. 09:41
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 09:42
2 km
10:15 10:21 (00:06)
Bus stationDom kulture
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 10:15
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
dep. 10:17
0.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:18
dep. 10:18
1 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 10:20
dep. 10:20
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:21
3 km
11:55 12:01 (00:06)
Bus stationDom kulture
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:55
Aleksinac, Opstina
arr. 11:56
dep. 11:56
0 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 11:58
dep. 11:58
0 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:00
dep. 12:00
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:01
2 km
11:55 12:06 (00:11)
Bus stationII
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:55
Aleksinac, Opstina
arr. 11:57
dep. 11:57
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:01
dep. 12:01
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:04
dep. 12:04
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:05
dep. 12:05
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 12:06
5.2 km
12:10 12:15 (00:05)
Bus stationDom kulture
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:10
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:15
2 km
12:25 12:32 (00:07)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:25
Aleksinac, Opstina
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:28
dep. 12:28
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:30
dep. 12:30
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:31
dep. 12:31
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 12:32
2 km
13:20 13:32 (00:12)
Bus stationII
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:20
Aleksinac, Stadion
arr. 13:21
dep. 13:21
0.5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 13:22
dep. 13:22
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 13:27
dep. 13:27
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 13:30
dep. 13:30
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:31
dep. 13:31
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 13:32
5.2 km
14:02 14:31 (00:29)
Novo naseljeII
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo naselje
dep. 14:02
Aleksinac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:20
0.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:22
dep. 14:22
1.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:23
dep. 14:23
3.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:26
dep. 14:26
4.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:30
dep. 14:30
5.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:31
6 km
14:15 14:22 (00:07)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:15
Aleksinac, Opstina
arr. 14:16
dep. 14:16
2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:22
2 km
14:50 14:57 (00:07)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:50
Aleksinac, Opstina
arr. 14:51
dep. 14:51
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:52
dep. 14:52
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:55
dep. 14:55
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:56
dep. 14:56
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:57
5.2 km
15:10 15:17 (00:07)
Bus stationDom kulture
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:10
Aleksinac, Opstina
arr. 15:11
dep. 15:11
0 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:13
dep. 15:13
0 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:17
2 km
15:27 15:51 (00:24)
Novo naseljeII
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo naselje
dep. 15:27
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
0.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:42
dep. 15:42
1.9 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:46
dep. 15:46
3.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:49
dep. 15:49
4.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:51
6 km
16:20 16:31 (00:11)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:20
Aleksinac, Opstina
arr. 16:22
dep. 16:22
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 16:26
dep. 16:26
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 16:29
dep. 16:29
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:30
dep. 16:30
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 16:31
5.2 km
17:35 17:42 (00:07)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:35
Aleksinac, Opstina
arr. 17:36
dep. 17:36
2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 17:38
dep. 17:38
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 17:40
dep. 17:40
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:41
dep. 17:41
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 17:42
2 km
18:35 18:42 (00:07)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:35
Aleksinac, Opstina
arr. 18:36
dep. 18:36
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 18:37
dep. 18:37
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 18:40
dep. 18:40
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 18:41
dep. 18:41
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 18:42
5.2 km
19:30 19:36 (00:06)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:30
Aleksinac, Opstina
arr. 19:31
dep. 19:31
2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 19:33
dep. 19:33
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:35
dep. 19:35
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 19:36
2 km
19:35 19:45 (00:10)
Bus stationII
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:35
Aleksinac, Opstina
arr. 19:37
dep. 19:37
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 19:39
dep. 19:39
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 19:42
dep. 19:42
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:44
dep. 19:44
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 19:45
5.2 km
20:27 20:34 (00:07)
Bus stationDom kulture
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:27
Aleksinac, Opstina
arr. 20:28
dep. 20:28
0 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 20:30
dep. 20:30
0 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 20:33
dep. 20:33
2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:34
2 km
22:20 22:36 (00:16)
Bus stationII
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:20
Aleksinac, Stadion
arr. 22:22
dep. 22:22
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 22:24
dep. 22:24
1.1 km
Aleksinac, Pekara
arr. 22:25
dep. 22:25
1.7 km
Aleksinac, Vulkanizerska radnja
arr. 22:26
dep. 22:26
2.1 km
Vakup, Center
arr. 22:27
dep. 22:27
2.8 km
Vakup, Most
arr. 22:29
dep. 22:29
3 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 22:34
dep. 22:34
3.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 22:35
dep. 22:35
4 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 22:36
4.5 km

Naselja Aleksinac i Kraljevo kod Aleksinca su međusobno udaljena ~4 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.