Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Kamenica kod Aleksinca timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Aleksinac - Kamenica kod Aleksinca timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
11:00 11:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:00
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:02
dep. 11:02
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 11:07
dep. 11:07
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 11:09
dep. 11:09
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 11:13
dep. 11:13
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 11:14
dep. 11:14
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 11:16
dep. 11:16
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:18
dep. 11:18
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:20
dep. 11:20
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 11:24
dep. 11:24
11.1 km
Donja Pescanica
arr. 11:26
dep. 11:26
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 11:27
dep. 11:27
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 11:29
dep. 11:29
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 11:48
dep. 11:48
29.1 km
Krusje
arr. 11:46
dep. 11:46
27.2 km
Loznac
arr. 11:43
dep. 11:43
24.5 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 11:40
22.6 km
14:35 15:15 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:35
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:43
dep. 14:43
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:44
dep. 14:44
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:45
dep. 14:45
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:46
dep. 14:46
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:47
dep. 14:47
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:49
dep. 14:49
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:54
dep. 14:54
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 14:58
dep. 14:58
11.1 km
Donja Pescanica
arr. 15:00
dep. 15:00
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 15:02
dep. 15:02
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 15:04
dep. 15:04
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
29.1 km
Krusje
arr. 15:21
dep. 15:21
27.2 km
Loznac
arr. 15:17
dep. 15:17
24.5 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 15:15
22.6 km
Aleksinac - Kamenica kod Aleksinca timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
11:00 11:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:00
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:02
dep. 11:02
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 11:07
dep. 11:07
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 11:09
dep. 11:09
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 11:13
dep. 11:13
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 11:14
dep. 11:14
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 11:16
dep. 11:16
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:18
dep. 11:18
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:20
dep. 11:20
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 11:24
dep. 11:24
11.1 km
Donja Pescanica
arr. 11:26
dep. 11:26
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 11:27
dep. 11:27
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 11:29
dep. 11:29
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 11:48
dep. 11:48
29.1 km
Krusje
arr. 11:46
dep. 11:46
27.2 km
Loznac
arr. 11:43
dep. 11:43
24.5 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 11:40
22.6 km
14:35 15:15 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:35
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:43
dep. 14:43
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:44
dep. 14:44
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:45
dep. 14:45
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:46
dep. 14:46
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:47
dep. 14:47
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:49
dep. 14:49
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:54
dep. 14:54
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 14:58
dep. 14:58
11.1 km
Donja Pescanica
arr. 15:00
dep. 15:00
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 15:02
dep. 15:02
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 15:04
dep. 15:04
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
29.1 km
Krusje
arr. 15:21
dep. 15:21
27.2 km
Loznac
arr. 15:17
dep. 15:17
24.5 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 15:15
22.6 km
Aleksinac - Kamenica kod Aleksinca timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
11:00 11:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:00
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:02
dep. 11:02
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 11:07
dep. 11:07
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 11:09
dep. 11:09
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 11:13
dep. 11:13
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 11:14
dep. 11:14
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 11:16
dep. 11:16
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:18
dep. 11:18
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:20
dep. 11:20
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 11:24
dep. 11:24
11.1 km
Donja Pescanica
arr. 11:26
dep. 11:26
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 11:27
dep. 11:27
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 11:29
dep. 11:29
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 11:48
dep. 11:48
29.1 km
Krusje
arr. 11:46
dep. 11:46
27.2 km
Loznac
arr. 11:43
dep. 11:43
24.5 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 11:40
22.6 km
14:35 15:15 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:35
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:43
dep. 14:43
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:44
dep. 14:44
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:45
dep. 14:45
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:46
dep. 14:46
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:47
dep. 14:47
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:49
dep. 14:49
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:54
dep. 14:54
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 14:58
dep. 14:58
11.1 km
Donja Pescanica
arr. 15:00
dep. 15:00
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 15:02
dep. 15:02
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 15:04
dep. 15:04
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
29.1 km
Krusje
arr. 15:21
dep. 15:21
27.2 km
Loznac
arr. 15:17
dep. 15:17
24.5 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 15:15
22.6 km
Aleksinac - Kamenica kod Aleksinca timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
11:00 11:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:00
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:02
dep. 11:02
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 11:07
dep. 11:07
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 11:09
dep. 11:09
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 11:13
dep. 11:13
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 11:14
dep. 11:14
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 11:16
dep. 11:16
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:18
dep. 11:18
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:20
dep. 11:20
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 11:24
dep. 11:24
11.1 km
Donja Pescanica
arr. 11:26
dep. 11:26
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 11:27
dep. 11:27
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 11:29
dep. 11:29
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 11:48
dep. 11:48
29.1 km
Krusje
arr. 11:46
dep. 11:46
27.2 km
Loznac
arr. 11:43
dep. 11:43
24.5 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 11:40
22.6 km
14:35 15:15 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:35
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:43
dep. 14:43
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:44
dep. 14:44
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:45
dep. 14:45
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:46
dep. 14:46
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:47
dep. 14:47
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:49
dep. 14:49
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:54
dep. 14:54
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 14:58
dep. 14:58
11.1 km
Donja Pescanica
arr. 15:00
dep. 15:00
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 15:02
dep. 15:02
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 15:04
dep. 15:04
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
29.1 km
Krusje
arr. 15:21
dep. 15:21
27.2 km
Loznac
arr. 15:17
dep. 15:17
24.5 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 15:15
22.6 km

Naselja Aleksinac i Kamenica kod Aleksinca su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 11:00 h, dok je poslednji polazak u 14:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.