Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Jakovlje timetable

sunday, 21.07.2019.
16:15 16:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Prcilovica, Suhotski put
arr. 16:23
dep. 16:23
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 16:24
dep. 16:24
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 16:25
dep. 16:25
5.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 16:26
dep. 16:26
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 16:27
dep. 16:27
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 16:28
dep. 16:28
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:30
dep. 16:30
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:32
dep. 16:32
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
10.2 km
Donja Pescanica
arr. 16:36
dep. 16:36
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 16:38
dep. 16:38
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 16:40
dep. 16:40
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 16:42
dep. 16:42
16.1 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:47
dep. 16:47
19 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:49
dep. 16:49
19.9 km
Jakovlje
arr. 16:55
22.1 km
Aleksinac - Jakovlje timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
08:25 09:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:25
Prcilovica, Suhotski put
arr. 08:33
dep. 08:33
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 08:34
dep. 08:34
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 08:35
dep. 08:35
5.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 08:36
dep. 08:36
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 08:37
dep. 08:37
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 08:38
dep. 08:38
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:40
dep. 08:40
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:41
dep. 08:41
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:43
dep. 08:43
10.2 km
Donja Pescanica
arr. 08:46
dep. 08:46
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 08:48
dep. 08:48
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 08:50
dep. 08:50
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
16.1 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 08:56
dep. 08:56
19 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:59
dep. 08:59
19.9 km
Jakovlje
arr. 09:05
22.1 km
11:00 12:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:00
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:02
dep. 11:02
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 11:07
dep. 11:07
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 11:09
dep. 11:09
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 11:13
dep. 11:13
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 11:14
dep. 11:14
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 11:16
dep. 11:16
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:18
dep. 11:18
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:20
dep. 11:20
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 11:24
dep. 11:24
11.1 km
Donja Pescanica
arr. 11:26
dep. 11:26
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 11:27
dep. 11:27
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 11:29
dep. 11:29
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 11:48
dep. 11:48
29.1 km
Krusje
arr. 11:46
dep. 11:46
27.2 km
Loznac
arr. 11:43
dep. 11:43
24.5 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 11:40
dep. 11:40
22.6 km
Gredetin, Luka
arr. 11:51
dep. 11:51
31 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 11:53
dep. 11:53
32.1 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:55
dep. 11:55
33 km
Jakovlje
arr. 12:00
35.2 km
14:35 15:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:35
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:43
dep. 14:43
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:44
dep. 14:44
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:45
dep. 14:45
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:46
dep. 14:46
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:47
dep. 14:47
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:49
dep. 14:49
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:54
dep. 14:54
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 14:58
dep. 14:58
11.1 km
Donja Pescanica
arr. 15:00
dep. 15:00
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 15:02
dep. 15:02
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 15:04
dep. 15:04
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
29.1 km
Krusje
arr. 15:21
dep. 15:21
27.2 km
Loznac
arr. 15:17
dep. 15:17
24.5 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 15:15
dep. 15:15
22.6 km
Gredetin, Luka
arr. 15:27
dep. 15:27
31 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 15:30
dep. 15:30
32.1 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:32
dep. 15:32
33 km
Jakovlje
arr. 15:35
35.2 km
16:15 16:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Prcilovica, Suhotski put
arr. 16:23
dep. 16:23
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 16:24
dep. 16:24
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 16:25
dep. 16:25
5.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 16:26
dep. 16:26
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 16:27
dep. 16:27
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 16:28
dep. 16:28
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:30
dep. 16:30
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:32
dep. 16:32
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
10.2 km
Donja Pescanica
arr. 16:36
dep. 16:36
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 16:38
dep. 16:38
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 16:40
dep. 16:40
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 16:42
dep. 16:42
16.1 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:47
dep. 16:47
19 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:49
dep. 16:49
19.9 km
Jakovlje
arr. 16:55
22.1 km
Aleksinac - Jakovlje timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
08:25 09:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:25
Prcilovica, Suhotski put
arr. 08:33
dep. 08:33
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 08:34
dep. 08:34
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 08:35
dep. 08:35
5.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 08:36
dep. 08:36
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 08:37
dep. 08:37
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 08:38
dep. 08:38
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:40
dep. 08:40
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:41
dep. 08:41
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:43
dep. 08:43
10.2 km
Donja Pescanica
arr. 08:46
dep. 08:46
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 08:48
dep. 08:48
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 08:50
dep. 08:50
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
16.1 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 08:56
dep. 08:56
19 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:59
dep. 08:59
19.9 km
Jakovlje
arr. 09:05
22.1 km
11:00 12:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:00
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:02
dep. 11:02
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 11:07
dep. 11:07
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 11:09
dep. 11:09
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 11:13
dep. 11:13
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 11:14
dep. 11:14
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 11:16
dep. 11:16
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:18
dep. 11:18
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:20
dep. 11:20
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 11:24
dep. 11:24
11.1 km
Donja Pescanica
arr. 11:26
dep. 11:26
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 11:27
dep. 11:27
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 11:29
dep. 11:29
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 11:48
dep. 11:48
29.1 km
Krusje
arr. 11:46
dep. 11:46
27.2 km
Loznac
arr. 11:43
dep. 11:43
24.5 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 11:40
dep. 11:40
22.6 km
Gredetin, Luka
arr. 11:51
dep. 11:51
31 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 11:53
dep. 11:53
32.1 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:55
dep. 11:55
33 km
Jakovlje
arr. 12:00
35.2 km
14:35 15:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:35
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:43
dep. 14:43
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:44
dep. 14:44
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:45
dep. 14:45
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:46
dep. 14:46
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:47
dep. 14:47
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:49
dep. 14:49
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:54
dep. 14:54
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 14:58
dep. 14:58
11.1 km
Donja Pescanica
arr. 15:00
dep. 15:00
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 15:02
dep. 15:02
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 15:04
dep. 15:04
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
29.1 km
Krusje
arr. 15:21
dep. 15:21
27.2 km
Loznac
arr. 15:17
dep. 15:17
24.5 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 15:15
dep. 15:15
22.6 km
Gredetin, Luka
arr. 15:27
dep. 15:27
31 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 15:30
dep. 15:30
32.1 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:32
dep. 15:32
33 km
Jakovlje
arr. 15:35
35.2 km
16:15 16:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Prcilovica, Suhotski put
arr. 16:23
dep. 16:23
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 16:24
dep. 16:24
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 16:25
dep. 16:25
5.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 16:26
dep. 16:26
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 16:27
dep. 16:27
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 16:28
dep. 16:28
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:30
dep. 16:30
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:32
dep. 16:32
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
10.2 km
Donja Pescanica
arr. 16:36
dep. 16:36
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 16:38
dep. 16:38
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 16:40
dep. 16:40
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 16:42
dep. 16:42
16.1 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:47
dep. 16:47
19 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:49
dep. 16:49
19.9 km
Jakovlje
arr. 16:55
22.1 km

Naselja Aleksinac i Jakovlje su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 08:25 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.