Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Grejac timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:30 04:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 04:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 04:36
dep. 04:36
3.5 km
Moravac, II
arr. 04:38
dep. 04:38
4.7 km
Moravac, I
arr. 04:40
dep. 04:40
5.5 km
Nozrina, I
arr. 04:43
dep. 04:43
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 04:45
dep. 04:45
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 04:49
dep. 04:49
10.4 km
Tesica, Center
arr. 04:51
dep. 04:51
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 04:54
dep. 04:54
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 04:55
dep. 04:55
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
14.2 km
Grejac
arr. 04:58
14.9 km
05:15 05:43 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 05:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:18
dep. 05:18
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:21
dep. 05:21
3.5 km
Moravac, II
arr. 05:23
dep. 05:23
4.7 km
Moravac, I
arr. 05:25
dep. 05:25
5.5 km
Nozrina, I
arr. 05:28
dep. 05:28
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:30
dep. 05:30
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
10.4 km
Tesica, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 05:40
dep. 05:40
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
14.2 km
Grejac
arr. 05:43
14.9 km
05:50 06:18 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 05:50
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:53
dep. 05:53
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:56
dep. 05:56
3.5 km
Moravac, II
arr. 05:58
dep. 05:58
4.7 km
Moravac, I
arr. 06:00
dep. 06:00
5.5 km
Nozrina, I
arr. 06:03
dep. 06:03
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:05
dep. 06:05
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:09
dep. 06:09
10.4 km
Tesica, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:14
dep. 06:14
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 06:15
dep. 06:15
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
14.2 km
Grejac
arr. 06:18
14.9 km
06:50 07:18 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:50
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:53
dep. 06:53
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:56
dep. 06:56
3.5 km
Moravac, II
arr. 06:58
dep. 06:58
4.7 km
Moravac, I
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Nozrina, I
arr. 07:03
dep. 07:03
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:05
dep. 07:05
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:09
dep. 07:09
10.4 km
Tesica, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:14
dep. 07:14
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 07:15
dep. 07:15
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
14.2 km
Grejac
arr. 07:18
14.9 km
08:25 08:53 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:25
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:28
dep. 08:28
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:31
dep. 08:31
3.5 km
Moravac, II
arr. 08:33
dep. 08:33
4.7 km
Moravac, I
arr. 08:35
dep. 08:35
5.5 km
Nozrina, I
arr. 08:38
dep. 08:38
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:40
dep. 08:40
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 08:44
dep. 08:44
10.4 km
Tesica, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 08:49
dep. 08:49
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 08:50
dep. 08:50
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
14.2 km
Grejac
arr. 08:53
14.9 km
10:30 10:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 10:30
Moravac, II
arr. 10:38
dep. 10:38
4.7 km
Moravac, I
arr. 10:40
dep. 10:40
5.5 km
Nozrina, I
arr. 10:43
dep. 10:43
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 10:45
dep. 10:45
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
10.4 km
Tesica, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 10:54
dep. 10:54
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 10:55
dep. 10:55
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
14.2 km
Grejac
arr. 10:58
14.9 km
11:20 11:48 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:20
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:23
dep. 11:23
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
3.5 km
Moravac, II
arr. 11:28
dep. 11:28
4.7 km
Moravac, I
arr. 11:30
dep. 11:30
5.5 km
Nozrina, I
arr. 11:33
dep. 11:33
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 11:35
dep. 11:35
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 11:39
dep. 11:39
10.4 km
Tesica, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 11:45
dep. 11:45
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
14.2 km
Grejac
arr. 11:48
14.9 km
12:55 13:24 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:55
Moravac, I
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Nozrina, I
arr. 13:08
dep. 13:08
7 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 13:10
dep. 13:10
8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
10 km
Tesica, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
11 km
Tesica, Ulaz
arr. 13:18
dep. 13:18
12 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
14 km
Grejac
arr. 13:24
15 km
14:05 14:50 (00:45)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 14:05
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:08
dep. 14:08
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:11
dep. 14:11
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:15
dep. 14:15
2.8 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 14:19
dep. 14:19
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 14:21
dep. 14:21
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:23
dep. 14:23
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:26
dep. 14:26
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:29
dep. 14:29
7 km
Moravac, I
arr. 14:32
dep. 14:32
8.1 km
Moravac, II
arr. 14:34
dep. 14:34
9 km
Nozrina, I
arr. 14:35
dep. 14:35
9.8 km
Nozrina, II
arr. 14:36
dep. 14:36
10.3 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 14:38
dep. 14:38
11.3 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 14:39
dep. 14:39
11.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 14:41
dep. 14:41
13.8 km
Tesica, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
14.5 km
Bankovac, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
16.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
17.2 km
Grejac
arr. 14:50
17.9 km
14:45 15:13 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:45
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:48
dep. 14:48
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
3.5 km
Moravac, II
arr. 14:53
dep. 14:53
4.7 km
Moravac, I
arr. 14:55
dep. 14:55
5.5 km
Nozrina, I
arr. 14:58
dep. 14:58
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:00
dep. 15:00
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:04
dep. 15:04
10.4 km
Tesica, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:09
dep. 15:09
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 15:10
dep. 15:10
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
14.2 km
Grejac
arr. 15:13
14.9 km
15:15 15:43 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:18
dep. 15:18
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
3.5 km
Moravac, II
arr. 15:23
dep. 15:23
4.7 km
Moravac, I
arr. 15:25
dep. 15:25
5.5 km
Nozrina, I
arr. 15:28
dep. 15:28
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:30
dep. 15:30
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:34
dep. 15:34
10.4 km
Tesica, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 15:40
dep. 15:40
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
14.2 km
Grejac
arr. 15:43
14.9 km
18:25 18:54 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:25
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:29
dep. 18:29
2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:31
dep. 18:31
3 km
Moravac, I
arr. 18:35
dep. 18:35
5 km
Nozrina, I
arr. 18:38
dep. 18:38
7 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 18:40
dep. 18:40
8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 18:44
dep. 18:44
10 km
Tesica, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
11 km
Tesica, Ulaz
arr. 18:48
dep. 18:48
12 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
14 km
Grejac
arr. 18:54
15 km
19:45 20:13 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:45
Moravac, II
arr. 19:53
dep. 19:53
4.7 km
Moravac, I
arr. 19:55
dep. 19:55
5.5 km
Nozrina, I
arr. 19:58
dep. 19:58
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 20:00
dep. 20:00
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 20:04
dep. 20:04
10.4 km
Tesica, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 20:09
dep. 20:09
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 20:10
dep. 20:10
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:12
dep. 20:12
14.2 km
Grejac
arr. 20:13
14.9 km
22:20 22:48 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:20
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 22:23
dep. 22:23
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:26
dep. 22:26
3.5 km
Moravac, II
arr. 22:28
dep. 22:28
4.7 km
Moravac, I
arr. 22:30
dep. 22:30
5.5 km
Nozrina, I
arr. 22:33
dep. 22:33
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 22:35
dep. 22:35
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 22:39
dep. 22:39
10.4 km
Tesica, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 22:44
dep. 22:44
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 22:45
dep. 22:45
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
14.2 km
Grejac
arr. 22:48
14.9 km

Naselja Aleksinac i Grejac su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.