Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Gornje Suhotno timetable

wednesday, 19.02.2020.
04:35 04:55 (00:20)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 04:35
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 04:38
dep. 04:38
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 04:40
dep. 04:40
2.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 04:42
dep. 04:42
3.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 04:43
dep. 04:43
4.5 km
Donje Suhotno
arr. 04:50
dep. 04:50
8.5 km
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 04:53
dep. 04:53
9.5 km
Gornje Suhotno
arr. 04:55
10.5 km
06:20 06:40 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:20
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:23
dep. 06:23
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:28
dep. 06:28
4.4 km
Donje Suhotno
arr. 06:35
dep. 06:35
8.4 km
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
9.4 km
Gornje Suhotno
arr. 06:40
10.4 km
12:10 12:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:10
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:13
dep. 12:13
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:16
dep. 12:16
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 12:18
dep. 12:18
4.4 km
Donje Suhotno
arr. 12:25
dep. 12:25
8.4 km
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 12:28
dep. 12:28
9.4 km
Gornje Suhotno
arr. 12:30
10.4 km
13:10 13:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:10
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:13
dep. 13:13
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:16
dep. 13:16
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:20
dep. 13:20
4.4 km
Donje Suhotno
arr. 13:26
dep. 13:26
8.4 km
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 13:28
dep. 13:28
9.4 km
Gornje Suhotno
arr. 13:30
10.4 km
14:07 14:35 (00:28)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 14:07
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:09
dep. 14:09
1.2 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 14:11
dep. 14:11
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:13
dep. 14:13
2.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
3.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:18
dep. 14:18
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:21
dep. 14:21
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:23
dep. 14:23
7.2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:26
dep. 14:26
8.1 km
Donje Suhotno
arr. 14:31
dep. 14:31
12.1 km
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 14:33
dep. 14:33
13.1 km
Gornje Suhotno
arr. 14:35
14.1 km
19:30 19:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 19:33
dep. 19:33
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 19:35
dep. 19:35
2.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:36
dep. 19:36
3.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 19:38
dep. 19:38
4.5 km
Donje Suhotno
arr. 19:45
dep. 19:45
8.5 km
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 19:48
dep. 19:48
9.5 km
Gornje Suhotno
arr. 19:50
10.5 km
22:20 22:40 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:20
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 22:23
dep. 22:23
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:26
dep. 22:26
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 22:28
dep. 22:28
4.4 km
Donje Suhotno
arr. 22:35
dep. 22:35
8.4 km
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 22:38
dep. 22:38
9.4 km
Gornje Suhotno
arr. 22:40
10.4 km

Naselja Aleksinac i Gornje Suhotno su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.