Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Draževac kod Aleksinca timetable

friday, 19.07.2019.
06:35 07:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:35
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:37
dep. 06:37
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 06:43
dep. 06:43
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 06:48
dep. 06:48
7.2 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 06:52
dep. 06:52
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 07:00
14.6 km
07:25 07:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 07:33
dep. 07:33
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 07:38
dep. 07:38
7.2 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 07:42
dep. 07:42
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 07:50
14.6 km
07:55 08:10 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:55
Draževac kod Aleksinca
arr. 08:10
13 km
09:40 10:25 (00:45)
Hala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Hala
dep. 09:40
Aleksinac, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
2.3 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 10:02
dep. 10:02
3.3 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
4.9 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 10:08
dep. 10:08
6.4 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 10:10
dep. 10:10
7.3 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 10:13
dep. 10:13
9.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
10.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 10:17
dep. 10:17
12 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 10:25
16.9 km
10:45 10:58 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 10:45
Moravski Bujmir
arr. 10:52
dep. 10:52
7 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 10:58
14 km
11:35 11:59 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:35
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 11:37
dep. 11:37
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 11:43
dep. 11:43
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
5 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 11:48
dep. 11:48
7.2 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 11:51
dep. 11:51
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 11:59
14.6 km
14:15 14:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:15
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 14:23
dep. 14:23
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 14:28
dep. 14:28
7.2 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 14:32
dep. 14:32
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 14:40
14.6 km
15:50 16:18 (00:28)
Hala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Hala
dep. 15:50
Aleksinac, Opstina
arr. 15:53
dep. 15:53
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
2 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 15:59
dep. 15:59
4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 16:05
dep. 16:05
7 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 16:07
dep. 16:07
8 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 16:09
dep. 16:09
9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
10 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 16:18
15 km
17:10 17:25 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:10
Draževac kod Aleksinca
arr. 17:25
13 km
19:45 19:55 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:45
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
13 km

Naselja Aleksinac i Draževac kod Aleksinca su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:35 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.