Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Crna Bara kod Aleksinca timetable

saturday, 20.07.2019.
06:05 07:15 (01:10)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 06:05
Aleksinac, Komak M.
arr. 06:07
dep. 06:07
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 06:09
dep. 06:09
1.8 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 06:11
dep. 06:11
2.2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:17
dep. 06:17
4 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 06:18
dep. 06:18
4.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
5.6 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
6.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 06:24
dep. 06:24
7.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 06:27
dep. 06:27
8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
11.6 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 06:36
dep. 06:36
12.3 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
12.7 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 06:41
dep. 06:41
14.2 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:43
dep. 06:43
14.9 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 07:01
dep. 07:01
26.7 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 06:49
dep. 06:49
18.2 km
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:55
dep. 06:55
24.7 km
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:54
dep. 06:54
20.2 km
Prugovac kod Aleksinca
arr. 07:09
dep. 07:09
30 km
Crna Bara kod Aleksinca
arr. 07:15
32.3 km
06:15 07:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:15
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 06:18
dep. 06:18
1.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
3.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 06:24
dep. 06:24
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 06:27
dep. 06:27
5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 06:36
dep. 06:36
9.3 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
9.7 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 06:41
dep. 06:41
11.2 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:43
dep. 06:43
11.9 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 07:01
dep. 07:01
23.7 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 06:49
dep. 06:49
15.2 km
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:55
dep. 06:55
21.7 km
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:54
dep. 06:54
17.2 km
Prugovac kod Aleksinca
arr. 07:09
dep. 07:09
27 km
Crna Bara kod Aleksinca
arr. 07:15
29.3 km
11:05 11:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:05
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 11:08
dep. 11:08
1 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 11:10
dep. 11:10
1.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 11:15
dep. 11:15
3.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 11:17
dep. 11:17
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 11:19
dep. 11:19
5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 11:28
dep. 11:28
9.3 km
Katun kod Aleksinca
arr. 11:30
dep. 11:30
9.7 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 11:33
dep. 11:33
11.2 km
Dobrujevac kod Aleksinca
arr. 11:35
dep. 11:35
11.9 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 11:41
dep. 11:41
14.7 km
Prugovac kod Aleksinca
arr. 11:47
dep. 11:47
18 km
Crna Bara kod Aleksinca
arr. 11:50
20.3 km
Aleksinac - Crna Bara kod Aleksinca timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:05 07:15 (01:10)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 06:05
Aleksinac, Komak M.
arr. 06:07
dep. 06:07
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 06:09
dep. 06:09
1.8 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 06:11
dep. 06:11
2.2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:17
dep. 06:17
4 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 06:18
dep. 06:18
4.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
5.6 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
6.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 06:24
dep. 06:24
7.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 06:27
dep. 06:27
8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
11.6 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 06:36
dep. 06:36
12.3 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
12.7 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 06:41
dep. 06:41
14.2 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:43
dep. 06:43
14.9 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 07:01
dep. 07:01
26.7 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 06:49
dep. 06:49
18.2 km
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:55
dep. 06:55
24.7 km
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:54
dep. 06:54
20.2 km
Prugovac kod Aleksinca
arr. 07:09
dep. 07:09
30 km
Crna Bara kod Aleksinca
arr. 07:15
32.3 km
06:15 07:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:15
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 06:18
dep. 06:18
1.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
3.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 06:24
dep. 06:24
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 06:27
dep. 06:27
5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 06:36
dep. 06:36
9.3 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
9.7 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 06:41
dep. 06:41
11.2 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:43
dep. 06:43
11.9 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 07:01
dep. 07:01
23.7 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 06:49
dep. 06:49
15.2 km
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:55
dep. 06:55
21.7 km
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:54
dep. 06:54
17.2 km
Prugovac kod Aleksinca
arr. 07:09
dep. 07:09
27 km
Crna Bara kod Aleksinca
arr. 07:15
29.3 km
11:05 11:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:05
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 11:08
dep. 11:08
1 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 11:10
dep. 11:10
1.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 11:15
dep. 11:15
3.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 11:17
dep. 11:17
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 11:19
dep. 11:19
5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 11:28
dep. 11:28
9.3 km
Katun kod Aleksinca
arr. 11:30
dep. 11:30
9.7 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 11:33
dep. 11:33
11.2 km
Dobrujevac kod Aleksinca
arr. 11:35
dep. 11:35
11.9 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 11:41
dep. 11:41
14.7 km
Prugovac kod Aleksinca
arr. 11:47
dep. 11:47
18 km
Crna Bara kod Aleksinca
arr. 11:50
20.3 km
15:30 16:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:30
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 15:34
dep. 15:34
1.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
4.6 km
Glogovica kod Aleksinca
arr. 15:39
dep. 15:39
3.6 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 15:44
dep. 15:44
5.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 15:46
dep. 15:46
6.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 15:48
dep. 15:48
7 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
10.6 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 15:56
dep. 15:56
11.3 km
Katun kod Aleksinca
arr. 15:58
dep. 15:58
11.7 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 16:01
dep. 16:01
13.2 km
Dobrujevac kod Aleksinca
arr. 16:03
dep. 16:03
13.9 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 16:34
dep. 16:34
29.3 km
Prugovac kod Aleksinca
arr. 16:26
dep. 16:26
25.3 km
Crna Bara kod Aleksinca
arr. 16:20
22.3 km
19:30 20:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:30
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 19:32
dep. 19:32
1 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 19:34
dep. 19:34
1.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 19:38
dep. 19:38
3.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 19:39
dep. 19:39
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 19:42
dep. 19:42
5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 19:48
dep. 19:48
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 19:50
dep. 19:50
9.3 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:52
dep. 19:52
9.7 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 19:55
dep. 19:55
11.2 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 19:57
dep. 19:57
11.9 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 20:14
dep. 20:14
23.7 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 20:02
dep. 20:02
15.2 km
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 20:08
dep. 20:08
21.7 km
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:07
dep. 20:07
17.2 km
Prugovac kod Aleksinca
arr. 20:20
dep. 20:20
27 km
Crna Bara kod Aleksinca
arr. 20:25
29.3 km

Naselja Aleksinac i Crna Bara kod Aleksinca su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.