Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Cacak timetable

thursday, 20.02.2020.
06:00 09:15 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:00
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
12 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
23 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
36.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
40.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
45.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
60 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
75 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
81 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
89 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
99 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
103 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
107 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
110 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
114 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
122 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
123 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
124 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
143 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
146 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
152 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
158 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
162 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
171 km
07:55 10:50 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:55
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
35 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
54 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
60 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
89 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
101 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
128 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
169 km
08:45 11:50 (03:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:45
Razanj, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
23 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
60 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
93 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
101 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
122 km
Cacak, Bus station
arr. 11:50
162 km
11:00 14:10 (03:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:00
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
23 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
60 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
75 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
93 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
101 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
122 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
162 km
13:35 17:10 (03:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:35
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Boboviste, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Rutevac, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Vukasinovac
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 13:58
dep. 13:58
19 km
Praskovce
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Djunis, 4
arr. 14:10
dep. 14:10
24 km
Djunis, 3
arr. 14:12
dep. 14:12
25 km
Djunis, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
26 km
Djunis, 1
arr. 14:16
dep. 14:16
27 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
29 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 14:20
dep. 14:20
30 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:22
dep. 14:22
31 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
34 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:32
dep. 14:32
36.5 km
Kapidzija, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
40 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:40
dep. 14:40
41.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
44 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
45 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
60 km
Pocekovina
arr. 15:15
dep. 15:15
66 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
74 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 15:35
dep. 15:35
84 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
88 km
Vrnjci
arr. 15:45
dep. 15:45
92 km
Lipova
arr. 15:50
dep. 15:50
95 km
Podunavci
arr. 15:55
dep. 15:55
99 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
107 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:13
dep. 16:13
114 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
115 km
Ladevci
arr. 16:35
dep. 16:35
128 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
131 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
137 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:55
dep. 16:55
143 km
Preljina
arr. 17:00
dep. 17:00
149 km
Cacak, Bus station
arr. 17:10
156 km
15:00 18:15 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:00
Pojate
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
38 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:40
dep. 15:40
43 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:05
59 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
64 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
65 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
70 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
74 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
81 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
88 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:45
dep. 16:45
97 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:55
100 km
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
105 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
111 km
Ratina
arr. 17:16
dep. 17:16
121 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
127 km
Milocaj, 2
arr. 17:35
dep. 17:35
137 km
Ladevci
arr. 17:41
dep. 17:41
140 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
143 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
149 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:58
dep. 17:58
155 km
Preljina
arr. 18:05
dep. 18:05
161 km
Konjevici
arr. 18:07
dep. 18:07
163 km
Cacak, Bus station
arr. 18:15
168 km
18:00 21:10 (03:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:00
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
26 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
39 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
42 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:45
dep. 18:45
47 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
61 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
90 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
100 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
125 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
147 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
159 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
167 km

Naselja Aleksinac i Cacak su međusobno udaljena ~165 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 55min., a najduže 03h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Aleksinac - Cacak iznosi od 8,63 EUR do 8,63 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.