Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Bradarac kod Aleksinca timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:45 07:15 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:45
Aleksinac, Stadion
arr. 06:46
dep. 06:46
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:48
dep. 06:48
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 06:50
dep. 06:50
1.8 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 06:51
dep. 06:51
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:53
dep. 06:53
3.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:54
dep. 06:54
3.5 km
Boboviste, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
7.5 km
Cicina, I
arr. 07:03
dep. 07:03
10.5 km
Cicina, II
arr. 07:04
dep. 07:04
11 km
Cicina, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
12 km
Rutevac, Javor
arr. 07:10
dep. 07:10
15 km
Rutevac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
15.9 km
Bradarac kod Aleksinca, Center
arr. 07:15
18.9 km
13:15 13:55 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:15
Aleksinac, Stadion
arr. 13:16
dep. 13:16
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 13:18
dep. 13:18
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 13:20
dep. 13:20
1.8 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 13:21
dep. 13:21
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:23
dep. 13:23
3.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:25
dep. 13:25
3.5 km
Boboviste, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
9.3 km
Cicina, I
arr. 13:34
dep. 13:34
12.3 km
Cicina, II
arr. 13:35
dep. 13:35
12.8 km
Cicina, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
13.8 km
Rutevac, Javor
arr. 13:42
dep. 13:42
16.8 km
Rutevac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
21.7 km
Rutevac, Dom (RS)
arr. 13:47
dep. 13:47
19.7 km
Bradarac kod Aleksinca, Center
arr. 13:55
24.7 km
19:35 20:00 (00:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:35
Aleksinac, Opstina
arr. 19:37
dep. 19:37
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 19:39
dep. 19:39
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 19:42
dep. 19:42
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:44
dep. 19:44
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 19:45
dep. 19:45
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 19:49
dep. 19:49
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 19:51
dep. 19:51
8.4 km
arr. 19:52
dep. 19:52
8.9 km
Subotinac, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
22.1 km
Bradarac kod Aleksinca, Center
arr. 20:00
16.5 km
Aleksinac - Bradarac kod Aleksinca timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:45 07:15 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:45
Aleksinac, Stadion
arr. 06:46
dep. 06:46
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:48
dep. 06:48
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 06:50
dep. 06:50
1.8 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 06:51
dep. 06:51
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:53
dep. 06:53
3.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:54
dep. 06:54
3.5 km
Boboviste, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
7.5 km
Cicina, I
arr. 07:03
dep. 07:03
10.5 km
Cicina, II
arr. 07:04
dep. 07:04
11 km
Cicina, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
12 km
Rutevac, Javor
arr. 07:10
dep. 07:10
15 km
Rutevac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
15.9 km
Bradarac kod Aleksinca, Center
arr. 07:15
18.9 km
13:15 13:55 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:15
Aleksinac, Stadion
arr. 13:16
dep. 13:16
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 13:18
dep. 13:18
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 13:20
dep. 13:20
1.8 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 13:21
dep. 13:21
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:23
dep. 13:23
3.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:25
dep. 13:25
3.5 km
Boboviste, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
9.3 km
Cicina, I
arr. 13:34
dep. 13:34
12.3 km
Cicina, II
arr. 13:35
dep. 13:35
12.8 km
Cicina, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
13.8 km
Rutevac, Javor
arr. 13:42
dep. 13:42
16.8 km
Rutevac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
21.7 km
Rutevac, Dom (RS)
arr. 13:47
dep. 13:47
19.7 km
Bradarac kod Aleksinca, Center
arr. 13:55
24.7 km
19:35 20:00 (00:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:35
Aleksinac, Opstina
arr. 19:37
dep. 19:37
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 19:39
dep. 19:39
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 19:42
dep. 19:42
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:44
dep. 19:44
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 19:45
dep. 19:45
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 19:49
dep. 19:49
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 19:51
dep. 19:51
8.4 km
arr. 19:52
dep. 19:52
8.9 km
Subotinac, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
22.1 km
Bradarac kod Aleksinca, Center
arr. 20:00
16.5 km
Aleksinac - Bradarac kod Aleksinca timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
06:45 07:15 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:45
Aleksinac, Stadion
arr. 06:46
dep. 06:46
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:48
dep. 06:48
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 06:50
dep. 06:50
1.8 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 06:51
dep. 06:51
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:53
dep. 06:53
3.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:54
dep. 06:54
3.5 km
Boboviste, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
7.5 km
Cicina, I
arr. 07:03
dep. 07:03
10.5 km
Cicina, II
arr. 07:04
dep. 07:04
11 km
Cicina, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
12 km
Rutevac, Javor
arr. 07:10
dep. 07:10
15 km
Rutevac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
15.9 km
Bradarac kod Aleksinca, Center
arr. 07:15
18.9 km
13:15 13:55 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:15
Aleksinac, Stadion
arr. 13:16
dep. 13:16
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 13:18
dep. 13:18
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 13:20
dep. 13:20
1.8 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 13:21
dep. 13:21
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:23
dep. 13:23
3.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:25
dep. 13:25
3.5 km
Boboviste, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
9.3 km
Cicina, I
arr. 13:34
dep. 13:34
12.3 km
Cicina, II
arr. 13:35
dep. 13:35
12.8 km
Cicina, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
13.8 km
Rutevac, Javor
arr. 13:42
dep. 13:42
16.8 km
Rutevac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
21.7 km
Rutevac, Dom (RS)
arr. 13:47
dep. 13:47
19.7 km
Bradarac kod Aleksinca, Center
arr. 13:55
24.7 km
19:35 20:00 (00:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:35
Aleksinac, Opstina
arr. 19:37
dep. 19:37
1.1 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 19:39
dep. 19:39
2.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 19:42
dep. 19:42
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:44
dep. 19:44
4.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 19:45
dep. 19:45
5.2 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 19:49
dep. 19:49
7.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 19:51
dep. 19:51
8.4 km
arr. 19:52
dep. 19:52
8.9 km
Subotinac, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
22.1 km
Bradarac kod Aleksinca, Center
arr. 20:00
16.5 km

Naselja Aleksinac i Bradarac kod Aleksinca su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 19:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.