Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Aleksinacki Rudnik timetable

monday, 27.01.2020.
05:23 05:40 (00:17)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 05:23
Aleksinac, 22. decembar
arr. 05:25
dep. 05:25
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:27
dep. 05:27
1.3 km
Aleksinac, Opstina
arr. 05:29
dep. 05:29
1.8 km
Aleksinac, Hala
arr. 05:33
dep. 05:33
2.5 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 05:35
dep. 05:35
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:37
dep. 05:37
4.3 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:40
4.6 km
05:29 05:45 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 05:29
Aleksinac, 22. decembar
arr. 05:31
dep. 05:31
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:35
dep. 05:35
1.8 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 05:37
dep. 05:37
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:40
dep. 05:40
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:43
dep. 05:43
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:45
4.7 km
05:36 05:50 (00:14)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 05:36
Aleksinac, 22. decembar
arr. 05:38
dep. 05:38
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:40
dep. 05:40
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:42
dep. 05:42
1.8 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 05:44
dep. 05:44
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:46
dep. 05:46
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:48
dep. 05:48
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:50
4.7 km
06:05 06:20 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:05
Aleksinac, Stadion
arr. 06:08
dep. 06:08
0.8 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:12
dep. 06:12
1.6 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:15
dep. 06:15
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:18
dep. 06:18
3.6 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:20
3.9 km
06:19 06:35 (00:16)
Putnik MoravaMehanika ing.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 06:19
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:21
dep. 06:21
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:23
dep. 06:23
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:25
dep. 06:25
1.8 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:27
dep. 06:27
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:30
dep. 06:30
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:33
dep. 06:33
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:34
dep. 06:34
4.7 km
Aleksinacki Rudnik, Mehanika ing.
arr. 06:35
5 km
06:40 06:55 (00:15)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 06:40
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:41
dep. 06:41
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:43
dep. 06:43
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:45
dep. 06:45
1.8 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:47
dep. 06:47
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:53
dep. 06:53
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:55
4.7 km
06:45 06:54 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:45
Aleksinac, Stadion
arr. 06:46
dep. 06:46
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:48
dep. 06:48
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 06:50
dep. 06:50
1.8 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 06:51
dep. 06:51
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:53
dep. 06:53
3.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:54
3.5 km
07:00 07:09 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:00
Aleksinac, Opstina
arr. 07:02
dep. 07:02
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:04
dep. 07:04
1.9 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:09
4 km
07:15 07:28 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:15
Aleksinac, 22. decembar
arr. 07:15
dep. 07:15
0 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:16
dep. 07:16
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:18
dep. 07:18
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:20
dep. 07:20
6.4 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 07:24
dep. 07:24
7.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:26
dep. 07:26
8.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:28
8.5 km
07:54 08:10 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 07:54
Aleksinac, 22. decembar
arr. 07:56
dep. 07:56
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:58
dep. 07:58
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:00
dep. 08:00
1.8 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 08:02
dep. 08:02
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:05
dep. 08:05
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:08
dep. 08:08
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:10
4.7 km
08:34 08:50 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 08:34
Aleksinac, 22. decembar
arr. 08:36
dep. 08:36
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 08:38
dep. 08:38
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:40
dep. 08:40
1.8 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 08:42
dep. 08:42
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:45
dep. 08:45
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:48
dep. 08:48
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:50
4.7 km
11:54 12:10 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 11:54
Aleksinac, 22. decembar
arr. 11:56
dep. 11:56
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 11:58
dep. 11:58
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 12:00
dep. 12:00
1.8 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 12:02
dep. 12:02
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:05
dep. 12:05
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:08
dep. 12:08
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 12:10
4.7 km
12:06 12:20 (00:14)
Novo naselje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo naselje
dep. 12:06
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
2 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:12
dep. 12:12
3 km
Aleksinac, Hala
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 12:20
6 km
12:15 12:30 (00:15)
22. decembar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. decembar
dep. 12:15
Aleksinac, Stadion
arr. 12:17
dep. 12:17
0.6 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 12:19
dep. 12:19
1.1 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 12:21
dep. 12:21
1.7 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:24
dep. 12:24
2.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:27
dep. 12:27
3.7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 12:30
4 km
12:37 12:50 (00:13)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 12:37
Aleksinac, 22. decembar
arr. 12:39
dep. 12:39
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 12:41
dep. 12:41
1.3 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:43
dep. 12:43
1.8 km
Aleksinac, Hala
arr. 12:45
dep. 12:45
2.5 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 12:47
dep. 12:47
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:49
dep. 12:49
4.3 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 12:50
4.6 km
12:40 12:50 (00:10)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:40
Aleksinac, Stadion
arr. 12:42
dep. 12:42
0.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 12:44
dep. 12:44
1.6 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:48
dep. 12:48
3.6 km
Aleksinacki Rudnik, Intersection
arr. 12:50
3.9 km
12:54 13:10 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 12:54
Aleksinac, 22. decembar
arr. 12:56
dep. 12:56
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 12:58
dep. 12:58
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 13:00
dep. 13:00
1.8 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 13:02
dep. 13:02
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 13:05
dep. 13:05
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:08
dep. 13:08
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:10
4.7 km
13:10 13:18 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:10
Aleksinac, Opstina
arr. 13:12
dep. 13:12
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 13:14
dep. 13:14
1.9 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:18
4 km
13:15 13:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:15
Aleksinac, Stadion
arr. 13:16
dep. 13:16
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 13:18
dep. 13:18
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 13:20
dep. 13:20
1.8 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 13:21
dep. 13:21
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:23
dep. 13:23
3.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:25
3.5 km
13:35 13:38 (00:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:35
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:38
2 km
13:40 13:55 (00:15)
22. decembar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. decembar
dep. 13:40
Aleksinac, Stadion
arr. 13:42
dep. 13:42
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 13:45
dep. 13:45
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 13:48
dep. 13:48
1.7 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 13:51
dep. 13:51
2.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:53
dep. 13:53
3.7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:55
4 km
14:15 14:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:15
Aleksinac, Stadion
arr. 14:17
dep. 14:17
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:19
dep. 14:19
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 14:22
dep. 14:22
1.8 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 14:25
dep. 14:25
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:28
dep. 14:28
3.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:30
3.5 km
14:24 14:40 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 14:24
Aleksinac, 22. decembar
arr. 14:26
dep. 14:26
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 14:28
dep. 14:28
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 14:30
dep. 14:30
1.8 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 14:32
dep. 14:32
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:35
dep. 14:35
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:38
dep. 14:38
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:40
4.7 km
14:40 14:48 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:40
Aleksinac, Hala
arr. 14:44
dep. 14:44
1.9 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:48
4 km
15:00 15:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:00
Aleksinac, Stadion
arr. 15:03
dep. 15:03
0.8 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 15:07
dep. 15:07
1.6 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:13
dep. 15:13
3.6 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:15
3.9 km
16:06 16:20 (00:14)
Novo naselje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo naselje
dep. 16:06
Aleksinac, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Aleksinac, Opstina
arr. 16:12
dep. 16:12
3 km
Aleksinac, Hala
arr. 16:15
dep. 16:15
4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 16:20
6 km
16:49 17:05 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 16:49
Aleksinac, 22. decembar
arr. 16:51
dep. 16:51
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 16:53
dep. 16:53
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 16:55
dep. 16:55
1.8 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 16:57
dep. 16:57
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 17:00
dep. 17:00
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 17:03
dep. 17:03
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 17:05
4.7 km
17:05 17:08 (00:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:05
Aleksinacki Rudnik
arr. 17:08
2 km
17:50 18:00 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:50
Aleksinac, Opstina
arr. 17:52
dep. 17:52
1 km
Aleksinac, Hala
arr. 17:55
dep. 17:55
2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 18:00
4 km
20:20 20:35 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:20
Aleksinac, Stadion
arr. 20:23
dep. 20:23
0.8 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 20:27
dep. 20:27
1.6 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 20:30
dep. 20:30
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 20:33
dep. 20:33
3.6 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 20:35
3.9 km
21:40 21:55 (00:15)
22. decembar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. decembar
dep. 21:40
Aleksinac, Stadion
arr. 21:42
dep. 21:42
0.6 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 21:44
dep. 21:44
1.1 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 21:46
dep. 21:46
1.7 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 21:49
dep. 21:49
2.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 21:52
dep. 21:52
3.7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 21:55
4 km
22:57 23:09 (00:12)
Novo naselje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo naselje
dep. 22:57
Aleksinac, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
0.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 23:02
dep. 23:02
1.9 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 23:09
4.8 km

Naselja Aleksinac i Aleksinacki Rudnik su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03min., a najduže 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 05:23 h, dok je poslednji polazak u 22:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.