Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Aleksinacki Rudnik timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:50 05:05 (00:15)
22. Decembar
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. Decembar
dep. 04:50
Aleksinac, Stadion
arr. 04:52
dep. 04:52
0.6 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 04:54
dep. 04:54
1.1 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 04:56
dep. 04:56
1.7 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 04:59
dep. 04:59
2.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:02
dep. 05:02
3.7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:05
4 km
05:23 05:40 (00:17)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 05:23
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:25
dep. 05:25
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:27
dep. 05:27
1.3 km
Aleksinac, Opstina
arr. 05:29
dep. 05:29
1.8 km
Aleksinac, Hala
arr. 05:33
dep. 05:33
2.5 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 05:35
dep. 05:35
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:37
dep. 05:37
4.3 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:40
4.6 km
05:29 05:45 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 05:29
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:31
dep. 05:31
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:35
dep. 05:35
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:37
dep. 05:37
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:40
dep. 05:40
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:43
dep. 05:43
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:45
4.7 km
05:36 05:50 (00:14)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 05:36
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:38
dep. 05:38
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:40
dep. 05:40
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:42
dep. 05:42
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:44
dep. 05:44
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:46
dep. 05:46
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:48
dep. 05:48
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:50
4.7 km
05:40 05:55 (00:15)
22. Decembar
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. Decembar
dep. 05:40
Aleksinac, Stadion
arr. 05:42
dep. 05:42
0.6 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:44
dep. 05:44
1.1 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:46
dep. 05:46
1.7 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:49
dep. 05:49
2.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:52
dep. 05:52
3.7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:55
4 km
06:05 06:20 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:05
Aleksinac, Stadion
arr. 06:08
dep. 06:08
0.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:12
dep. 06:12
1.6 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:15
dep. 06:15
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:18
dep. 06:18
3.6 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:20
3.9 km
06:16 06:30 (00:14)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 06:16
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:18
dep. 06:18
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:20
dep. 06:20
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:22
dep. 06:22
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:24
dep. 06:24
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:26
dep. 06:26
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:28
dep. 06:28
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:30
4.7 km
06:19 06:35 (00:16)
Putnik MoravaMehanika ing.
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 06:19
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:21
dep. 06:21
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:23
dep. 06:23
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:25
dep. 06:25
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:27
dep. 06:27
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:30
dep. 06:30
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:33
dep. 06:33
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:34
dep. 06:34
4.7 km
Aleksinacki Rudnik, Mehanika ing.
arr. 06:35
5 km
06:45 06:54 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:45
Aleksinac, Stadion
arr. 06:46
dep. 06:46
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:48
dep. 06:48
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 06:50
dep. 06:50
1.8 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 06:51
dep. 06:51
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:53
dep. 06:53
3.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:54
3.5 km
06:47 07:00 (00:13)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 06:47
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:49
dep. 06:49
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:51
dep. 06:51
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:53
dep. 06:53
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:55
dep. 06:55
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:57
dep. 06:57
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:59
dep. 06:59
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:00
4.7 km
07:00 07:09 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:00
Aleksinac, Opstina
arr. 07:02
dep. 07:02
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:04
dep. 07:04
1.9 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:09
4 km
07:06 07:20 (00:14)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 07:06
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:08
dep. 07:08
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:10
dep. 07:10
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 07:12
dep. 07:12
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 07:14
dep. 07:14
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:16
dep. 07:16
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:18
dep. 07:18
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:20
4.7 km
07:15 07:40 (00:25)
22. Decembar
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. Decembar
dep. 07:15
Aleksinac, Stadion
arr. 07:16
dep. 07:16
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:30
dep. 07:30
5.7 km
Vakup, Most
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Vakup, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
3.7 km
Vakup, Okretnica
arr. 07:23
dep. 07:23
3.5 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:32
dep. 07:32
6.4 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 07:36
dep. 07:36
7.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:38
dep. 07:38
8.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:40
8.5 km
07:40 07:50 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:40
Aleksinac, Stadion
arr. 07:41
dep. 07:41
0.6 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 07:43
dep. 07:43
1.1 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 07:45
dep. 07:45
1.7 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:47
dep. 07:47
2.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:49
dep. 07:49
3.7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:50
4 km
07:47 08:00 (00:13)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 07:47
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:49
dep. 07:49
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:51
dep. 07:51
1.3 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:53
dep. 07:53
1.8 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:55
dep. 07:55
2.5 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 07:57
dep. 07:57
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:59
dep. 07:59
4.3 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:00
4.6 km
07:54 08:10 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 07:54
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:56
dep. 07:56
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:58
dep. 07:58
1.8 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:00
dep. 08:00
2.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:02
dep. 08:02
3.2 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:05
dep. 08:05
4.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:08
dep. 08:08
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:10
4.7 km
08:01 08:15 (00:14)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 08:01
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 08:03
dep. 08:03
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 08:05
dep. 08:05
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:07
dep. 08:07
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:09
dep. 08:09
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:11
dep. 08:11
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:13
dep. 08:13
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:15
4.7 km
08:34 08:50 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 08:34
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 08:36
dep. 08:36
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 08:38
dep. 08:38
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:40
dep. 08:40
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:42
dep. 08:42
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:45
dep. 08:45
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:48
dep. 08:48
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:50
4.7 km
09:04 09:20 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 09:04
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 09:06
dep. 09:06
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 09:08
dep. 09:08
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 09:10
dep. 09:10
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 09:12
dep. 09:12
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 09:15
dep. 09:15
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 09:18
dep. 09:18
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 09:20
4.7 km
10:52 11:05 (00:13)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 10:52
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 10:53
dep. 10:53
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 10:54
dep. 10:54
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 10:56
dep. 10:56
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 10:58
dep. 10:58
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 11:01
dep. 11:01
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 11:04
dep. 11:04
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 11:05
4.7 km
10:55 11:10 (00:15)
22. Decembar
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. Decembar
dep. 10:55
Aleksinac, Stadion
arr. 10:57
dep. 10:57
0.6 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 10:59
dep. 10:59
1.1 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 11:01
dep. 11:01
1.7 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 11:04
dep. 11:04
2.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 11:07
dep. 11:07
3.7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 11:10
4 km
11:34 11:50 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 11:34
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 11:36
dep. 11:36
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 11:38
dep. 11:38
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 11:40
dep. 11:40
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 11:42
dep. 11:42
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 11:45
dep. 11:45
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 11:48
dep. 11:48
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 11:50
4.7 km
11:54 12:10 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 11:54
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 11:56
dep. 11:56
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 11:58
dep. 11:58
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 12:00
dep. 12:00
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:02
dep. 12:02
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:05
dep. 12:05
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:08
dep. 12:08
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 12:10
4.7 km
12:06 12:20 (00:14)
Novo Naselje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo Naselje
dep. 12:06
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
2 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:12
dep. 12:12
3 km
Aleksinac, Hala
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 12:20
6 km
12:15 12:30 (00:15)
22. Decembar
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. Decembar
dep. 12:15
Aleksinac, Stadion
arr. 12:17
dep. 12:17
0.6 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 12:19
dep. 12:19
1.1 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:21
dep. 12:21
1.7 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:24
dep. 12:24
2.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:27
dep. 12:27
3.7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 12:30
4 km
12:37 12:50 (00:13)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 12:37
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:39
dep. 12:39
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 12:41
dep. 12:41
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 12:43
dep. 12:43
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:45
dep. 12:45
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:47
dep. 12:47
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:49
dep. 12:49
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 12:50
4.7 km
12:37 12:50 (00:13)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 12:37
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:39
dep. 12:39
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 12:41
dep. 12:41
1.3 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:43
dep. 12:43
1.8 km
Aleksinac, Hala
arr. 12:45
dep. 12:45
2.5 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 12:47
dep. 12:47
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:49
dep. 12:49
4.3 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 12:50
4.6 km
12:40 12:50 (00:10)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:40
Aleksinac, Stadion
arr. 12:42
dep. 12:42
0.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:44
dep. 12:44
1.6 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:48
dep. 12:48
3.6 km
Aleksinacki Rudnik, Intersection
arr. 12:50
3.9 km
12:54 13:10 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 12:54
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:56
dep. 12:56
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 12:58
dep. 12:58
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 13:00
dep. 13:00
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 13:02
dep. 13:02
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 13:05
dep. 13:05
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:08
dep. 13:08
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:10
4.7 km
13:10 13:18 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:10
Aleksinac, Opstina
arr. 13:12
dep. 13:12
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 13:14
dep. 13:14
1.9 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:18
4 km
13:15 13:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:15
Aleksinac, Stadion
arr. 13:16
dep. 13:16
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 13:18
dep. 13:18
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 13:20
dep. 13:20
1.8 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 13:21
dep. 13:21
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:23
dep. 13:23
3.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:25
3.5 km
13:35 13:38 (00:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:35
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:38
2 km
13:40 13:55 (00:15)
22. Decembar
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. Decembar
dep. 13:40
Aleksinac, Stadion
arr. 13:42
dep. 13:42
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 13:45
dep. 13:45
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 13:48
dep. 13:48
1.7 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 13:51
dep. 13:51
2.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:53
dep. 13:53
3.7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:55
4 km
13:47 14:00 (00:13)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 13:47
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 13:49
dep. 13:49
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 13:51
dep. 13:51
1.8 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 13:53
dep. 13:53
2.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 13:55
dep. 13:55
3.2 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 13:57
dep. 13:57
4.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:59
dep. 13:59
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:00
4.7 km
14:15 14:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:15
Aleksinac, Stadion
arr. 14:17
dep. 14:17
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:19
dep. 14:19
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 14:22
dep. 14:22
1.8 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 14:25
dep. 14:25
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:28
dep. 14:28
3.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:30
3.5 km
14:24 14:40 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 14:24
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 14:26
dep. 14:26
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 14:28
dep. 14:28
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 14:30
dep. 14:30
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:32
dep. 14:32
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:35
dep. 14:35
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:38
dep. 14:38
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:40
4.7 km
14:40 14:48 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:40
Aleksinac, Hala
arr. 14:44
dep. 14:44
1.9 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:48
4 km
15:00 15:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:00
Aleksinac, Stadion
arr. 15:03
dep. 15:03
0.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:07
dep. 15:07
1.6 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:13
dep. 15:13
3.6 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:15
3.9 km
15:24 15:40 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 15:24
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 15:26
dep. 15:26
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 15:28
dep. 15:28
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 15:30
dep. 15:30
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:32
dep. 15:32
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:35
dep. 15:35
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:38
dep. 15:38
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:40
4.7 km
15:44 16:00 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 15:44
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 15:46
dep. 15:46
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 15:48
dep. 15:48
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 15:50
dep. 15:50
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:52
dep. 15:52
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:55
dep. 15:55
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:58
dep. 15:58
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 16:00
4.7 km
15:45 15:55 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:45
Aleksinac, Stadion
arr. 15:46
dep. 15:46
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:48
dep. 15:48
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 15:50
dep. 15:50
1.8 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 15:51
dep. 15:51
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:53
dep. 15:53
3.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:55
3.5 km
15:59 16:15 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 15:59
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 16:01
dep. 16:01
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 16:03
dep. 16:03
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 16:05
dep. 16:05
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 16:07
dep. 16:07
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 16:10
dep. 16:10
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 16:13
dep. 16:13
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 16:15
4.7 km
16:06 16:20 (00:14)
Novo Naselje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo Naselje
dep. 16:06
Aleksinac, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Aleksinac, Opstina
arr. 16:12
dep. 16:12
3 km
Aleksinac, Hala
arr. 16:15
dep. 16:15
4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 16:20
6 km
16:24 16:40 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 16:24
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 16:26
dep. 16:26
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 16:28
dep. 16:28
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 16:30
dep. 16:30
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 16:32
dep. 16:32
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 16:35
dep. 16:35
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 16:38
dep. 16:38
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 16:40
4.7 km
16:49 17:05 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 16:49
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 16:51
dep. 16:51
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 16:53
dep. 16:53
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 16:55
dep. 16:55
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 16:57
dep. 16:57
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 17:00
dep. 17:00
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 17:03
dep. 17:03
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 17:05
4.7 km
17:05 17:08 (00:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:05
Aleksinacki Rudnik
arr. 17:08
2 km
17:21 17:35 (00:14)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 17:21
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 17:23
dep. 17:23
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 17:25
dep. 17:25
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 17:27
dep. 17:27
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 17:29
dep. 17:29
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 17:31
dep. 17:31
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 17:33
dep. 17:33
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 17:35
4.7 km
17:50 18:00 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:50
Aleksinac, Opstina
arr. 17:52
dep. 17:52
1 km
Aleksinac, Hala
arr. 17:55
dep. 17:55
2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 18:00
4 km
18:19 18:35 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Putnik Morava
dep. 18:19
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 18:21
dep. 18:21
0.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 18:23
dep. 18:23
1.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 18:25
dep. 18:25
1.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 18:27
dep. 18:27
2.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 18:30
dep. 18:30
3.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 18:33
dep. 18:33
4.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 18:35
4.7 km
19:30 19:41 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:30
Aleksinac, Stadion
arr. 19:32
dep. 19:32
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 19:34
dep. 19:34
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 19:36
dep. 19:36
1.8 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 19:38
dep. 19:38
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 19:40
dep. 19:40
3.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 19:41
3.5 km
20:00 20:07 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:00
Aleksinac, Opstina
arr. 20:02
dep. 20:02
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 20:04
dep. 20:04
1.9 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 20:07
4 km
20:20 20:35 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:20
Aleksinac, Stadion
arr. 20:23
dep. 20:23
0.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 20:27
dep. 20:27
1.6 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 20:30
dep. 20:30
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 20:33
dep. 20:33
3.6 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 20:35
3.9 km
21:40 21:55 (00:15)
22. Decembar
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. Decembar
dep. 21:40
Aleksinac, Stadion
arr. 21:42
dep. 21:42
0.6 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 21:44
dep. 21:44
1.1 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 21:46
dep. 21:46
1.7 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 21:49
dep. 21:49
2.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 21:52
dep. 21:52
3.7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 21:55
4 km
22:20 22:30 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:20
Aleksinac, Stadion
arr. 22:21
dep. 22:21
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 22:23
dep. 22:23
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 22:25
dep. 22:25
1.8 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 22:26
dep. 22:26
2.4 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 22:28
dep. 22:28
3.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 22:30
3.5 km
22:57 23:09 (00:12)
Novo Naselje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo Naselje
dep. 22:57
Aleksinac, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
0.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 23:02
dep. 23:02
1.9 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 23:09
4.8 km

Naselja Aleksinac i Aleksinacki Rudnik su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 22:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.