Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Ada - Novi Sad timetable

tuesday, 14.08.2018.
05:20 06:50 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ada, Bus station
dep. 05:20
Mol, Center
arr. 05:24
dep. 05:24
4 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
12 km
Becej, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:50
25 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
36 km
Nadalj, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
43 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:30
dep. 06:30
55 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:35
dep. 06:35
59 km
arr. 06:50
74 km
05:55 07:30 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ada, Bus station
dep. 05:55
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
4 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
12 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
25 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
36 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
55 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
arr. 07:30
74 km
07:10 09:02 (01:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ada, Bus station
dep. 07:10
Mol, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
4 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
12 km
Becej, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
25 km
arr. 09:02
74 km
07:51 09:15 (01:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ada, Bus station
dep. 07:51
Mol, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
4 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
12 km
arr. 09:15
74 km
10:08 11:55 (01:47)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ada, Zel. stanica
dep. 10:08
Ada, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
2 km
Mol, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
6 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
14 km
Becej, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
27 km
Backo Gradiste, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
38 km
Nadalj, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
45 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:22
dep. 11:22
61 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:38
dep. 11:38
75 km
arr. 11:55
76 km
12:20 13:50 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ada, Bus station
dep. 12:20
Mol, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
4 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
22 km
arr. 13:50
74 km
14:18 15:55 (01:37)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ada, Zel. stanica
dep. 14:18
Ada, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
25 km
Mol, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
0 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
0 km
Becej, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
50 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
61 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:37
dep. 15:37
0 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:48
dep. 15:48
98 km
arr. 15:55
99 km
14:55 16:30 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ada, Bus station
dep. 14:55
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
4 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
12 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
25 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
36 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
55 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
59 km
arr. 16:30
74 km
17:00 18:46 (01:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ada, Bus station
dep. 17:00
Mol, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
4 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
Becej, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
25 km
Backo Gradiste, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
36 km
arr. 18:46
74 km
19:25 21:00 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ada, Bus station
dep. 19:25
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
4 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
12 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
25 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
36 km
Nadalj, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
43 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
55 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
59 km
arr. 21:00
74 km

Naselja Ada i Novi Sad su međusobno udaljena ~77 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 24min., a najduže 01h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ada je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.