Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ada - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 20.02.2020.
05:55 09:12 (03:17)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ada, Bus station
dep. 05:55
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
4 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
12 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
25 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
36 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
55 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
arr. 07:30
dep. 07:40
74 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:01
dep. 09:01
148 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:12
154 km
10:08 13:25 (03:17)
Zel. stanicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ada, Zel. stanica
dep. 10:08
Ada, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
2 km
Mol, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
6 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
14 km
Becej, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
27 km
Backo Gradiste, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
38 km
Nadalj, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
45 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:22
dep. 11:22
61 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:38
dep. 11:38
75 km
arr. 11:55
dep. 11:55
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:25
156 km
14:18 17:25 (03:07)
Zel. stanicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ada, Zel. stanica
dep. 14:18
Ada, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
1 km
Mol, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
13 km
Becej, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
26 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
37 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:37
dep. 15:37
60 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:48
dep. 15:48
74 km
arr. 15:55
dep. 15:55
75 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:17
dep. 17:17
151 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:25
155 km
14:55 18:12 (03:17)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ada, Bus station
dep. 14:55
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
4 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
12 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
25 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
36 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
55 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
59 km
arr. 16:30
dep. 16:40
74 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:01
dep. 18:01
148 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:12
154 km
19:25 22:42 (03:17)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ada, Bus station
dep. 19:25
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
4 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
12 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
25 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
36 km
Nadalj, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
43 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
55 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
59 km
arr. 21:00
dep. 21:10
74 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 21:18
dep. 21:18
80 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:29
dep. 21:29
87 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
94 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
97 km
arr. 21:41
dep. 21:41
101 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
111 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
121 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
128 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
134 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
dep. 22:31
148 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:42
154 km
Ada - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
05:55 09:12 (03:17)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ada, Bus station
dep. 05:55
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
4 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
12 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
25 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
36 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
55 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
arr. 07:30
dep. 07:40
74 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:01
dep. 09:01
148 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:12
154 km
10:08 13:25 (03:17)
Zel. stanicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ada, Zel. stanica
dep. 10:08
Ada, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
2 km
Mol, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
6 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
14 km
Becej, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
27 km
Backo Gradiste, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
38 km
Nadalj, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
45 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:22
dep. 11:22
61 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:38
dep. 11:38
75 km
arr. 11:55
dep. 11:55
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:25
156 km
14:18 17:25 (03:07)
Zel. stanicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ada, Zel. stanica
dep. 14:18
Ada, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
1 km
Mol, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
13 km
Becej, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
26 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
37 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:37
dep. 15:37
60 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:48
dep. 15:48
74 km
arr. 15:55
dep. 15:55
75 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:17
dep. 17:17
151 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:25
155 km
14:55 18:12 (03:17)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ada, Bus station
dep. 14:55
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
4 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
12 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
25 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
36 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
55 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
59 km
arr. 16:30
dep. 16:40
74 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:01
dep. 18:01
148 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:12
154 km
19:25 22:42 (03:17)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ada, Bus station
dep. 19:25
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
4 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
12 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
25 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
36 km
Nadalj, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
43 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
55 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
59 km
arr. 21:00
dep. 21:10
74 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 21:18
dep. 21:18
80 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:29
dep. 21:29
87 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
94 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
97 km
arr. 21:41
dep. 21:41
101 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
111 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
121 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
128 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
134 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
dep. 22:31
148 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:42
154 km

Naselja Ada i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~155 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 07min., a najduže 03h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ada je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.