Autobuska stanica - Beograd BAS

Železnička 4, bas.rs
+381 11 2636 299 
INT22
Lapovo
13:35
--
--
SIMPLON
Batočina
13:40
--
--
LASTA
Smederevo
Brestovik
13:40
--
--
ARRIVA
Žagubica
Požarevac
13:45
--
--
ATPPAN
Pančevo
13:45
--
--
MBBESTT
Kruševac
Jagodina
13:45
--
--
UNACOP
Kragujevac
13:45
--
--
SOKOPRZ
Sokobanja
Ćuprija
13:45
--
--
RAKETAB
Bajina Bašta
Mali Zvornik
13:45
--
--
INT22
Lapovo
13:45
--
--
NIKOLIC
Zaječar
Metovnica
13:45
--
--
LASTA
Valjevo
Obrenovac
13:45
--
--
LASTA
Donji Tovarnik
Zemun
13:45
--
--
LOTUSTL
Novi Pazar
Kraljevo
13:50
--
--
SEVERSO
Novi Sad
Zemun
13:50
--
--
GTC
Subotica
Novi Sad
13:50
--
--
GAGATRS
Lučani
13:50
--
--
MAXIBUS
Lapovo
13:55
--
--
ATPCACK
Ivanjica
Čačak
14:00
--
--
AUTOKDX
Aranđelovac
Mladenovac
14:00
--
--
STUPVRS
Bela Crkva
Pančevo
14:00
--
--
CEXPRES
Kupinovo kod Pećinaca
Zemun
14:00
--
--
FRENKIK
Predejane
Leskovac
14:00
--
--
EMATURS
Provo
Obrenovac
14:00
--
--
BANBUS
Draginac kod Loznice
Novi Beograd
14:00
--
--

Autobuske stanice

Isčekujete goste?

Poslali ste paket autobusom i želite da saznate kada i gde možete doći po njega?

Potreban vam je kontakt ili adresa autobuske stanice u vašem ili susednom gradu?

Sajt Polazak.com predstavlja virtuelnu autobusku stanicu za svaki grad u Srbiji ponaosob. Virtuelni displej u ovoj kategoriji omogućuje da na jednom mestu pratite sve polaske i dolaske na odabranu autobusku stanicu. Eliminište svaku neizvesnost u vašim pripremama za put, mi smo tu da obezbedimo sve potrebne informacije, kad god i gde god vam zatrebaju!

Pretraga u toku...