Autobuska stanica - Beograd BAS

Železnička 4, bas.rs
+381 11 2636 299 
EMATURS
Koceljeva
Obrenovac
08:20
--
--
ATPCACK
Nova Varoš
Čačak
08:25
--
--
ATPPAN
Pančevo
08:25
--
--
FRENKIK
Svilajnac
08:25
--
--
LASTRA
Ljuboviјa
Mali Zvornik
08:30
--
--
NISXPRS
Lapovo
08:30
--
--
STUPVRS
Bela Crkva
Pančevo
08:30
--
--
ATPKRLJ
Mataruška Banja
Kraljevo
08:30
--
--
GTC
Sremska Mitrovica
08:30
--
--
UNACOP
Negotin
Požarevac
08:30
--
--
LASTRA
Mladenovac
08:30
--
--
MBBESTT
Novi Sad
Zemun
08:30
--
--
EUROPAB
Ub
08:30
--
--
31MAJ
Osojane
08:45
--
--
NISXPRS
Dragaš
Kruševac
08:45
--
--
NISXPRS
Sokobanja
Jagodina
08:45
--
--
SEVERSO
Sombor
Novi Sad
08:45
--
--
LASTA
Smederevo
Jugovo
08:45
--
--
LASTA
Peć
Kruševac
08:45
--
--
DUGABUS
Loznica
Šabac
08:45
--
--
KOSMETP
Kosovska Mitrovica
Kraljevo
08:45
--
--
31MAJ
Dečane
08:50
--
--
ATPPAN
Pančevo
08:55
--
--
LASTA
Bijeljina
Šabac
09:00
--
--
LASTA
Kuršumlija
Niš
09:00
--
--

Autobuske stanice

Isčekujete goste?

Poslali ste paket autobusom i želite da saznate kada i gde možete doći po njega?

Potreban vam je kontakt ili adresa autobuske stanice u vašem ili susednom gradu?

Sajt Polazak.com predstavlja virtuelnu autobusku stanicu za svaki grad u Srbiji ponaosob. Virtuelni displej u ovoj kategoriji omogućuje da na jednom mestu pratite sve polaske i dolaske na odabranu autobusku stanicu. Eliminište svaku neizvesnost u vašim pripremama za put, mi smo tu da obezbedimo sve potrebne informacije, kad god i gde god vam zatrebaju!

Pretraga u toku...